Дата

Робота Національного цирку України в умовах карантину

Шановні глядачі!

У зв’язку з запровадженням "жовтої" зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Київ з 1 листопада 2021 року змінюються умови відвідування та відбудуться зміни в репертуарі ДП Національний цирк України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року (зі змінами) та рішення постійної комісії з питань ТЕБ і НС КМДА (протокол № 68), відвідування цирку можливе за умов наявності:

♦ Сертифікату про вакцинацію (одна або дві дози) у електронному чи паперовому вигляді («зелені»  сертифікати - оригінал документу або ж через мобільний додаток Порталу «Дія»)
або
♦ Негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що здійснений протягом не більше 72 годин
або
♦ Документу про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».

♦Документу що  підтверджує особу власника вище перелічених документів, а для юного глядача свідоцтво про народження для підтвердження віку.

♦Дітям до 18 років не потрібні документи з перелічених вище, але потрібен супровід вакцинованого дорослого.


Документи будуть перевірятися при вході до Національного цирку України, а їх відсутність буде підставою для відмови глядачеві відвідати виставу.
Просимо Вас заздалегідь подбати про їх наявність.

Незмінними залишаються обов‘язкове дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.
Заходячи до цирку, необхідно пройти температурний скринінг.


Довідки за телефонами:

+380 (67) 917 93 93
+38 044 486 16 82
+38 044 486 38 68

Слідкуйте за нашими новинами, вакцинуйтесь та будьте здорові!
З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на наших виставах!