Дата

Питання та Відповіді

Обмін та повернення квитків

Квитки, придбані онлайн чи у касах цирку, обміну та поверненню не підлягають.

Чи можливі колективні замовлення?

До уваги вчителів, представників батьківських комітетів, громадських та інших організацій, які працюють з дітьми.

Маєте бажання та можливість організувати колективний похід діток до Цирку?

Надамо консультацію, забронюємо квитки та забезпечимо супровід на кожному етапі оформлення колективного замовлення.

Чи є відвідування безкоштовним для дітей?

Наш Цирк дарує емоції і дітям, і підліткам, і дорослим. Але найбільш відверто і по-справжньому, видовища на арені переживають саме юні глядачі.

Діткам, яким не виповнилося 5 років вхід у Національний цирк безкоштовний – без надання окремого місця. Тож якщо бажаєте, Ви можете взяти дитину на коліна. Обов’язково візьміть з собою документ, що посвідчує вік дитини.

Важливо: відвідування Цирку дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється Правилами.

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 19.00 (при наявності циркової вистави у плані розкладу вистав) днем безкоштовного відвідування наступним категоріям глядачів:

інвалідам I і II груп, учням середніх спеціальних навчальних закладів, студентам вузів напрямків культури та мистецтв, військовослужбовцям строкової служби, пенсіонерам, ветеранам ВВВ, учасникам бойових дій, ветеранам Другої світової війн, учасникам бойових дій, учасникам АТO.

Право безкоштовного відвідування циркової вистави в останню п’ятницю місяця надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред’явленням оригіналів документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

Які ціни на квитки і де купити?

Вартість квитків залежить від сектору і ряду, і поділяються на категорії. Квитки на місця з найкращим видом на манеж коштують дорожче, а більш віддалені від арени, відповідно, дешевше.

Вартість квитків – від 50 до 550 грн.

Чим раніше прийняти рішення про відвідування Цирку, тим більший вибір місць.

ЩОБ ОФОРМИТИ КВИТКИ ЗАРАЗ:

Інформація про всі актуальні циркові програми, знаходяться на головній сторінці. Оберіть час початку в бажаний день та натисніть кнопку "КВИТКИ".  Далі на схемі зали натисніть на обрані місця (кольорові – доступні, сірі – продані). Після розрахунку за замовлення на Вашу електрону адресу будуть надіслані квитки, їх достатньо пред'явити на вході (можна на екрані мобільного).

Квитки також можна придбати в касі Цирку щодня з 10.00 - 20.00

Як підготувати до відвідування цирку себе і дитину

Одним з улюблених дитячих розваг є цирк. У залі з тьмяним світлом, яскравими декораціями, артистами, дресированими тваринами, чарівною музикою, діти відчувають себе так, немов потрапили в казку. Цирк у житті дітей відіграє важливу роль – інформація, яку дитина отримує під час вистави, є не тільки пізнавальною, вона ще й спрямована на інтелектуальний розвиток. Дитина вчиться переживати, а дії, які відбуваються на манежі, викликають у малюка різноманітні емоції і почуття.

Для першого відвідування цирку краще всього прийти всією родиною, щоб дитині було легше адаптуватися до незнайомої обстановки і отримати задоволення від перегляду. Не купуйте квитки на місця біля самого манежу, адже малюк може злякатися артистів та тварин. Добре буде, якщо ваші місця виявляться у 2, 3, 6, 7 секторах близько до виходу або проходу другого фойє. Купуйте квитки на місця з 8 по 14 ряди, де дитині все буде видно і чутно.

Збираючись вперше з дитиною на виставу, потрібно враховувати вік – малюки до двох років навряд чи зрозуміють, що відбувається на манежі. Психологи радять починати знайомство з цирком у віці трьох років, коли дитина вже може зосередитися і всидіти на одному місці. Щоб зацікавити малюка, заздалегідь розкажіть йому, що таке цирк, покажіть тематичні картинки і брошури, покажіть на малюнках тварин, які будуть приймати участь в діючій програмі.

До цирку дитина має прийти в комфортному одязі, щоб вона почувала не тільки атмосферу свята, але і зручність. Можна подбати про змінне взуття, особливо це стосується холодної пори року. Малюкові буде набагато приємніше знаходитися в залі в туфельках, а не в важких і жарких чоботях.

Приходьте заздалегідь, щоб дитина могла роздивитися і трохи звикнути до нового місця. Поспіх і запізнення можуть сильно зіпсувати настрій. Заздалегідь розкажіть малюкові про правила поведінки в цирку – в залі не можна їсти, шелестіти папірцями від цукерок. Це заважає не тільки йому, а й іншим глядачам. Слід пояснити, що не можна шуміти і бігати по залу. Під час вистави малюк може захотіти пити, тому візьміть з собою пляшку з водою. Домовтеся з дитиною, що після того, як закінчиться вистава, ви обов’язково відвідаєте буфет. Але не можна приводити малюка до цирку голодним.

Діти, яким не виповнилось 5 роки можуть відвідувати циркову виставу без квитка, але Вам прийдеться тримати її на руках 2,5 години.
Якщо Вам доведеться піти раніше з вистави, то це не значить, що вашій дитині не сподобалось, просто вона могла швидко втомитись.

Звертаємо Вашу увагу, що адміністрація цирку залишає за собою право вносити зміни в програму.

Шановні батьки, подбайте про те, щоб у дитини від циркової вистави залишилися тільки приємні враження. Особливо це стосується першого походу, який вплине на подальше ставлення дитини до цирку.