Дата

Звичний для пересічного глядача манеж перетворився на басейн який вміщає у собі тонни води!

Акваторія – неймовірне місце розваг, яка захопить та занурить Вас у багатогранний світ води. Це територія, що покликана дарувати лише найкращі асоціації та яскраві враження, адже таку воду ви ще не бачили.

Програма з перших секунд захопить глядачів незвичними номерами як на суші так і у повітрі та буде тримати в азарті до останньої хвилини. 

Це справжній віртуозний надводний та підводний цирк, де артисти перетворяться на міфічних і незвіданих істот на яких чекають неймовірні морські пригоди.

А ще циркове водоймище складатиметься з неймовірної кількості різноформатних фонтанів, що світяться та переливаються перекидаючи при цьому дивовижну кількість казкового дощу занурюючи усіх присутніх у святкову атмосферу. Серед цього розмаїття є і гігантські світломузичні фонтани, які сягають 20 метрової висоти, а також водні феєрверки, які неодмінно здивують кольоровими спалахами та зачарують романтичним бризом.

Різнобарвний водограй з краплинок води неодмінно підкорить ваші серця! 

Прийшовши один раз на виставу, дитині як і дорослим захочеться прийти знову!

«Акробати на жердині» - п/к заслуженого артиста України Олега Рибченка

Виконавці номеру гарантовано полонять серця наших глядачів різних вікових категорій! Артисти виконують небезпечно складні акробатичні комбінації, злітаючи з поверхні вузької жердини на висоту до восьми метрів! Номер, народжений майстерністю, відчайдушністю та мужністю акробатів Національного цирку України примусить Вас повірити у справжніх героїв манежу.

"Дресировані папуги"- п/к Оксани Ляхорської

Під куполом вимкнули світло, залунав веселий музичний супровід. І от зустрічайте – барвистих екзотичних птахів, які виконують оригінальні, нестандартні, незвичайні і складні трюки. Уявіть лише, що папуги зростом близько метра разом із довжиною хвостів не лише перестрибують із стійки на стійку, а ще вміють перекидатися навколо своєї осі, розкривати крила по команді та вільно літати по колу певну кількість разів, повертаючись на дружнє плече дресирувальника. А на додачу неймовірне захоплення викличе ще складніший трюк - фантастичний спуск з гірки на скейті! О це ж так папуги!.

Атракціон Ілюзія сучасності «Пташина клітка» - п/к Євгенія Новосьолова

«Ілюзія» - це вражаюче видовище з балетом, яскравими костюмами, авторським реквізитом, димовою машиною та лазерною графікою. Наш Чарівник продемонструє ефектний номер «Проколювання». Глядачам доведеться поміркувати, куди зникають прекрасні асистентки і як вони з'являються нізвідки знов. При виконанні магічних дій короб, де будуть знаходитись артистки, неодноразово проколюватиметься металевими списами. Але не бійтесь! Жодної краплини крові! Лише віртуозна циркова магія пануватиме в манежі!

«Світлодіодне шоу» - Анастасія Корнієнко, Ганна Бондаренко, Геннадій Бондаренко, Андрій Вовк

Випускники Київської академії естрадного та циркового мистецтв гастролюють з театром вогню та світла «Obriy»! У світлодіодному шоу виконавці зуміли поєднати пластику з маніпуляціями піксельним реквізитом Артисти дебютували у Франції на масштабному проекті Ragnar Rock Fest, а також на відомих фестивалях «We Game Fest». «Fire Life Fest», «Atlas weekend» та брали участь у виставі-трилері «Афродизіак». Нарешті їх зустрічає київська арена, що перетворена на величезний басейн з фонтанами! Удавана ілюзія вогню, що наче танцює в повітрі, стане для Вас незабутнім святковим враженням

«Повітряна гімнастка на сітці» - Аліна Нагорна

Як за помахом чарівної палички злітає над водою дівчина у рибацькій сітці та наче пливе у повітрі. Шалена енергія, нечувана гнучкість артистки та небезпечні трюки на висоті! Оригінальні трюки без страховки захоплять Вашу уяву та викличуть море емоцій. Ви поринете в загадкову атмосферу гри повітря із водяною стихією!

Груповий еквілібр «Рагузаври»– п/к Людмили Соболєвої

Не дивлячись на юний вік виконавиць, вони вже – досвідчені артистки цирку! Адже кожна з дівчат є володаркою найвищих нагород престижних Міжнародних фестивалях. Вишукана пластика, запаморочливі живі фігури, в які з елементу до елементу перевтілюються еквілібристки, гармонійно поєднані з чарівною грою світлових фонтанів! Феєричний настрій Вам гарантовано!

«Повітряні гімнасти на бамбуку» - п/к Олександра Паршина

На манежі повітряні гімнасти працюють легко і безстрашно. Артисти виконають ефектні трюки, стрімкі перехоплення і ризиковані обриви без страхувальної лонжі. «Що найбільш характерно для виконання карколомних трюків на висоті?» - спитаєте Ви. В першу чергу витримка та математична точність рухів, спокій і самовладання артистів, що змушують глядачів із захватом тамувати подих упродовж усього номера.

«Жонглювання хулахупами» - Єлизавета Кудря

Артистка продемонструє бездоганне володіння хулахупами в танці під динамічну музику. Ви побачите, що обручі можливо водночас синхронно крутити не лише на поясі. Ця грація жіночого тіла заворожує красою! А фінальною крапкою є унікальний трюк з хулахупами під куполом цирку!

Атракціон «Бабл шоу» - Надія Овчіннікова

Діти в захваті від бульбашок! Це справжнє чудо природи, а наші артисти віртуозно володіють мистецтвом створення чудес! Мильні кольорові бульки, що приймають фантастичні форми, занурять Вас у атмосферу незабутнього свята.

«Канатохідці» - Еліна Макарова та Михайло Бобітко

Одним з найнебезпечніших циркових номерів є номери на туго натягнутому канаті під куполом цирку. Канатохідці щодня ризикують своїм здоров'ям та життям, навіть під час звичайних тренувань, аби зібрати в залі черговий аншлаг. Кожен глядач жадає побачити, як артист, ні на мить не вагаючись, впевнено крокує по канату. Кульмінацією номеру стане рух артиста по канату із зав’язаними очима!

Клоунський дует «Смаколики» - Михайло Гарилюк, Роман Борисенко

 

Шоу-балет Національного цирку України, балетмейстер - Олександр Майбенко

Водний балет під керівництвом - Тетяни Подік

Вокал: Ірина Резницька, Вікторія Олізе

Виставу супроводжує оркестр Національного цирку України під орудою Народного артиста України - Марка Резницького

Над виставою працювали:

Головний режисер програми - Вероніка Гумарова;

Режисер – постановник - Надія Шкляр;

Генеральний директор Національного цирку України, заслужений діяч мистецтв України Владислав КОРНІЄНКО

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру