Онлайн-показ вистав – телепрограма «АНТРАКТ. БРАТИ ЯЛОВІ» – ДО ДНЯ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

ДО ДНЯ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
Разом із мільйонами захисників на фронтах Великої Вітчизняної війни виборювали спільну Перемогу над фашизмом багато циркових артистів. Серед них – уславлені брати-кияни, акробати-рекордсмени Василь та Олександр ЯЛОВІ!
«…Війна не лише зруйнувала дружню велику родину мирного садівника, але й на довгі шість років безжалісно перервала творчий шлях братів акробатів. У складі 377 Окремого батальйону зв`язку Василь та Олександр Ялові 1941 року виїхали на Південний фронт.
Брати Ялові брали участь в обороні Чорноморського узбережжя, звільняли Краснодарський край та півострів Тамань. У Краснодарі, у зруйнованій бібліотеці Олександр знайшов томик Шекспіра англійською і зберігав свій скарб всю війну. Ця книжечка стала поштовхом для вивчення англійської мови. Нею Олександр Яловий оволодів бездоганно. Навіть вже в мирному житті, закінчивши відповідний факультет, викладав в цирковому училищі не лише акробатику, а й англійську мову.
Восени 1943 року батальйон, де служили Василь та Олександр Ялові, перейшов у підпорядкування Першого Українського фронту. В його складі акробати брати Ялові брали участь у звільненні Києва та Правобережної України, дійшовши з боями до Чехословаччини…».
Дивіться на каналі YouTube Національного цирку України документальний фільм Ольги Кіпніс «БРАТИ ЯЛОВІ»!