Love Stories – циркові мандри

Історії Кохання – циркові мандри

КВИТКИ вже у продажі!

Купити квиток

Купити квиток

Кожна людина у своєму житті мріє. Мріє про успіх, славу, благополуччя. Але все це виявляється другорядним, коли поруч немає надійного плеча, люблячих очей, підтримки та теплих обіймів. Кохання змушує рухатись уперед, підійматися до найомріяніших вершин, крокуючи шляхами величних історій кохання.

Національний цирк України з 12 лютого запрошує Вас здійснити мандрівку саме до Вашої країни Кохання.

Наші артисти, переможці багатьох Міжнародних циркових фестивалів, чекають зустрічі з Вами аби разом насолодитися захоплюючою подорожжю та потрапити до різних континентів світу.

На вас чекають: палкі історії гарячої Іспанії, колоритної Індії, сонячної Італії, дивовижної Німеччини, а також мальовничої України… Ви поринете у світ пристрастей разом із повітряними гімнастами, акробатами на батутній доріжці та моноциклі, віртуозними жонглерами та цирковими тваринами і птахами. В атмосфері закоханості наші історії про любов розгортатимуться під живу музику. Майстри циркового мистецтва даруватимуть відвідувачам піднесений настрій та найщиріші емоції!

Тривалість програми 2,5 години.

Кохання творять дива та здійснюють мрії, тож не зволікайте, купуйте найкращі квитки на циркове шоу!

У виставі беруть участь:

 • «Повітряні гімнасти на ременях» – Джулія Макарова та Олексій Малий.
 • «Дресировані коні» – п/к Руслана Яремчука.
 • «Еквілібр на моноциклі» – Анастасія Шкандибіна та Дмитро Дудник.
 • «Акробати на роликах» – Влада Камишнікова та Євгеній Ємельяненко.
 • «Ілюзія сучасності» – п/к Євгенія Новосьолова.
 • «Акробати на доріжці» – п\к заслуженого артиста України Олега Рибченка.
 • «Дресировані леви та тигри» – Юлія та Микола Козирєви.
 • «Дресировані голуби» – п/к Оксани Ляхорської.
 • «Жонглери» – Олексій Малий та Дмитро Дудник.
 • «Корд- де- волан» (повітряна гімнастка) – Марія Шевченко.
 • «Зустрічні гойдалки» – п/к Артема Малюкова.

Упродовж програми працюватиме пластично-візуальний театр квартет «quartet DEKRU» – лауреати численних Міжнародних фестивалів циркового мистецтва. Художній керівник – заслужений працівник культури України Любов Черепахіна.

Вокал: Ірина РезницькаВікторія Олізе та Кирило Каплуновський.

Шоу-балет Національного цирку України.

Виставу супроводжує оркестр Національного цирку України під керівництвом Народного артиста України Марка Резницького.

Над виставою працювали:

Головний режисер програми: Вероніка Гумарова.

Режисери – постановники: Надія Шкляр, Микола Савенко.

Балетмейстер – постановник: Олександр Майбенко.

Провідний художник: Ілля Павелець.

Завідувач постановочної частини: Наталія Сухроменда.

Інспектори манежу: Тамара Підгурська та Роман Шевчук.

Генеральний директор Національного цирку України, заслужений діяч мистецтв України Владислав Корнієнко.

Програма

Повітряний дует «A & J» - Джулія Макарова та Олексій Малий

Повітряний дует «A & J» відразу причарує глядачів. Артисти перенесуть Вас до часів утворення світу, де можна зустрітися з красунею Євою та мужнім Адамом. Мистецтвом зваблення володіє кожна жінка, але чи вдасться цього разу спокусити чоловіка чарівним яблуком? Ця пристрасна біблейська історія відбудеться на Ваших очах! Номер "A & J" удостоєний бронзи на Міжнародному цирковому фестивалі «Золотий Слон» в Іспанії. А також, срібні призери Міжнародного циркового фестивалю в Китаї м. Джухай.

«Дресировані коні» (Іспанія) - п/к Руслана Яремчука

Викладатися на повну, до завмирання сердець, викликати подив, захоплення - ось головний девіз керівника номеру. Розкішні Оскар та Граф королівської породи у новій постановці під колоритні мотиви сонячної Іспанії.

«Еквілібр на моноциклі» - Анастасія Шкандибіна та Дмитро Дудник

Акробатичний дует продемонтструє зворушливу історію кохання, використовуючи цікавий реквізит – моноцикл. Артисти виконають складні трюки, викликаючи захоплення глядачів. Вони даруватимуть Вам гарний настрій та океан емоцій далекого Американського континенту!

«Акробати на роликах «Stardust» - Влада Камишнікова та Євгеній Ємельяненко

Захоплюючий дует на роликах заряджатиме Вас енергією драйву! Їхні трюки межують з небезпекою для життя! Вас до запаморочення вразять ризиковані оберти у шаленому темпі на суцільному куражі. Номер більше 10 років дивує глядачів по всьому світу!

«Ілюзія сучасності» - п/к Євгенія Новосьолова

Ілюзія, магія чи диво? А Вам, що більше до вподоби? Коли в програмі працює Євгеній Новосьолов, тоді в манежі вирує справжня магічна стихія! Звичайно ж – жодні дива в цирку не відбуваються без фокусів. Ми впевнені, що Вам вдасться повірити у таємничі флюїди кохання разом з нашим магом-чародієм!

«Акробати на доріжці» - п\к заслуженого артиста України Олега Рибченка

Українські козаки завжди славилися своєю спритністю та бездоганно опановували мистецтво володіння власним тілом, аби завжди викликати захоплення жінок! Наші акробати продемонструють глядачам карколомні трюки на батутній доріжці у запальному ритмі українського колориту!

«Дресировані леви та тигри» - п/к Юлії та Миколи Козирєвих

Атракціон «Дресировані леви та тигри» Юлії та Миколи Козирєвих вразить всіх глядачів без винятку! Подружжя Козирєвих – дресирувальники з величезним досвідом традиційної безболісної дресури, яка наочно демонструє партнерсько дружні стосунки людини та хижого звіра! Сенсацією атракціону стане єдиний в світі кульбіт через голову, виконаний левицею!

«Дресировані голуби» - п/к Оксани Ляхорської

Париж - місто, яке приваблює закоханих з усього світу, а вишукані білосніжні голуби є символом вічної чистої любові! Ще голубів вважають посланцями небес, які, наче ангели, допомагають з’єднати серця, щоб жити в злагоді та вічній гармонії.

«Жонглери» - Олексій Малий та Дмитро Дудник

Тонке почуття гумору, висококласна акторська майстерність, прекрасна підготовка, віртуозне володіння складним реквізитом навіть в темряві, дозволило Дмитру та Олексію створити неповторний жонглерський дует. Номер не лише на часі, а й постійно вдосконалюється, викликаючи цікавість публіки.

«Корд- де-волан» (повітряна гімнастка) – Марія Шевченко

В ефектній стилістиці чарівного Сходу, на висоті понад 15 метрів Марія виконає карколомні трюки, які захоплюватимуть подих у глядачів з перших секунд! Відважна дівчина, нехтуючи болем, підкорює висоту! Срібна призерка 20-го Міжнародного фестивалю циркового мистецтва в м. Латина (Італія).

Зустрічні гойдалки «Free Hearts» - п/к Артема Малюкова

Зустрічні гойдалки - один з найскладніших і найнебезпечніших циркових жанрів. Колектив Free Hearts був створений 2019 року і складається з 5 професійних артистів, які за короткий термін зуміли підкорити Латинську Америку і Францію, а також успішно гастролюють Україною. Номер Free Hearts сповнений шаленої швидкості та вирує небезпечними акробатичними трюками!

Пластично-візуальний театр квартет «quartet DEKRU»

Художній керівник - заслужений працівник культури України Любов Черепахіна