«ECOLIBRUM» – цирк нової генерації

Придбати квитки

Ecolibrum
Придбати квитки

«ECOLIBRUM»  – унікальна шоу-програма без тварин!

«ECOLIBRUM» – цирк нової генерації!
«ECOLIBRUM» – інтерактивна циркова вистава за участю циркових артистів та коміків театру «MIMIRICHI».
Шоу – програма в розважальній, ігровій формі, доступно для дітей та дорослих, розкриває актуальну еко-проблематику сучасного світу. За сюжетом шоу глядач потрапляє в світ ілюзій, де дивом переплітаються фантазія та реальність. Це світ сміттєвого короля, який, жадібно поглинає природні ресурси планети, захопивши людство у полон віртуальної реальності. Байдужість людей призвела Землю до межі екологічної катастрофи. Дякуючи інопланетним друзям, які прилетіли погостювати, все круто змінюється. Вони протидіють сміттєвому королю, відкривають землянам очі і повертають їх у реальний світ. Наша планета знову стає зеленою та квітучою. Головна ідея шоу в тому, що дотримуючись чистоти і зберігаючи природу ми робимо сміттєвого короля лише вигадкою реального світу.

Купуйте КВИТКИ вже СЬОГОДНІ!

Постановочна група:
Д. Вісков – головний режисер-постановник, фундатор та рушійна сила творчої команди

А. Гонсалес – режисер-постановник комічних дій, художній керівник театру «MIMIRICHI»

Л. Лячко – сценарист, креативний директор програми

Р. Горбач – хореограф-постановник

 

У програмі беруть участь:

  • Всесвітньовідомий театр пластичної комедії “MIMIRICHI” – під керівництвом Андрія Гонсалеса;
  • Акробати на роликах – В’ячеслав Любівець та Олена Ольнєва;
  • Силові жонглери – Вікторія та Ігор Ільченко;
  • Парний еквілібр-каучук – Ангеліна Федорко та Олександра Чала;
  • Акробати на батуті – під керівництвом Павла Оцупка;
  • Акробати на балонах – під керівництвом Олега Рибченка;
  • Еквілібристи на катушках – Сергій та Катерина Мелащенко;
  • Повітряні гімнасти – під керівництвом Марії Шевченко.

Програма

«Повітряні гімнасти на корд-де-воланах та кільцях» під керівництвом Марії Шевченко

Під бурхливі оплески глядачів у повітря злітатимуть прекрасні виконавиці, які демонструватимуть глядачам запаморочливі трюки, що вартують Вашої уваги! Від легкості виконання тендітними артистками доволі складного номеру не раз перехоплюватиме подих!

«Акробати на роликах» – Олена Ольнєва та В’ячеслав Любівець

Дует, який обіцяє полоскотати нерви! Зазвичай нам важко навіть встояти на роликах, а нашим артистам ще й потрібно виконувати на них такі травмонебезпечні трюки у замкненій площині маленького п`єдесталу. У певні моментах номеру артистка пролітає в міліметрах над підлогою і цей ризикований та добре відпрацьований трюк викликає зойк захоплення! Номер настільки заряджає адреналіном, що навіть самі боязкі глядачі захочуть придбати собі ролики!

«Силові жонглери» – Вікторія та Ігор Ільченки

Силові жонглери - це саме ті циркові артисти, які заслуговують на окрему увагу. Тримати таку вагу, та ще гратися вкрай важкими шинами! З удаваною безтурботністю зрушити з місця цілий справжній автомобіль! Номер демонструє дві сили - силу природи і людини. Якщо вони спрямовані в одному напрямку і не протистоять одне одній, то можливості подвоюються і стають дійсно безмежними.

«Акробати на батуті» під керівництвом Павла Оцупка

Вони, наче ангели, що спускаються з небес, розповідаючи історію свого життя. Неймовірне володіння своїм тілом! Артисти демонструватимуть глядачам трюки за межею людських можливостей, як прообраз перегорнутого до гори дригом світу очима іншої людини. А виконання фінального трюку – ввищий пілотаж акробатичного жанру!

«Еквілібристи на котушках» – Сергій та Катерина Мелащенки

Артисти змушують глядачів засумніватися в реальності того, що відбувається! Як можливо так тримати рівновагу! Здається, їхні трюки суперечать фізичним законам! Однак, балансувати еквілібристам вдається завдяки наполегливим тренуванням і, звичайно ж, таланту артистів.

«Акробати на балонах» під керівництвом заслуженого артиста України Олега Рибченка

Такого Ви ще точно не бачили! Унікальний номер, втілений у стилістиці мужніх байкерів! Артисти на величезних гумових балонах виконують складні акробатичні трюки! Номер захоплює глядача з перших секунд та дарує відчуття незабутнього драйву! Видовище вражаюче та не схоже ні на яке інше! Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

«Парний еквілібр-каучук» – Ангеліна Федорко та Олександра Чала

З перших секунд артистки змусять глядачів повернутися в далеке минуле, коли зароджувався світ. Чарівна музика в поєднанні з прекрасним пластичним малюнком розповість історію зародження нового життя. Людська уява настільки багата, що подумки перенесе глядача у фантастичний світ морських глибин, в якому самі виконавиці перетворюються на чудернацькі морські створіння. Унікальні трюки на руках, неймовірна пластика тіла, відмінна акторська гра заворожує!

Клоун-театр «MIMIRICHI» під керівництвом Андрія Гонзалеза

За 20 років існування клоунська четвірка «MIMIRICHI» підкорила більше 45 країн світу. У цих уславлених артистів, дуже рухливо-кумедна міміка та надзвичайна пластика! Саме цим вони привертають жваву цікавість в незалежності від вікової категорії публіки! Артисти «MIMIRICHI» захоплюють імпровізаціями та постійним контактом з глядачем! Отже, Ви маєте нагоду взяти безпосередню участь у нашому шоу!

Фотозвіт