«ECOLIBRUM» – цирк нової генерації

«Ecolibrum» – унікальна вистава Національного цирку України, де глядачам в ігровій та розважальній формі будуть розкриті гострі сучасні екологічні проблеми.

У виставі «Ecоlibrum» задіяні найкращі артисти цирку та актори відомого театру пластичної комедії «Mimirichi».

Вистава відбуватиметься без залучення тварин!

Тривалість програми 2,5 години з антрактом.

З нетерпінням чекаємо Вас на виставі «Ecolibrum» у Національному цирку України!

КВИТКИ вже у продажі!

Купити квиток

Купити квиток

Байдужість і жадібність людства призвели планету Земля до межі неминучої екологічної катастрофи.

Глядачі стануть свідками масштабного лиха, яке непомітно втручається у нашу реальність, де володарюють ненаситний Сміттєвий Король та Королева, і потраплять в полон до ненажерливих господарів.

Але на порятунок людству приходять мудрі та дружелюбні інопланетні друзі, які прилетіли з візитом до землян. Прибульці шоковані ситуацією, що наразі панує на планеті Земля. Вони відкривають людству очі на глобальну небезпеку та погрозу знищення. Дякуючи діям дотепних візитерів землян спіткає щасливе прозріння. Їм вдасться уникнути страшної катастрофи й кардинально змінити ситуацію на планеті.

Землю врятовано! Вона знову стає зеленою та квітучою!


Постановочна група:
Д. Вісков – головний режисер-постановник, фундатор та рушійна сила творчої команди

А. Гонсалес – режисер-постановник комічних дій, художній керівник театру «MIMIRICHI»

Л. Лячко – сценарист, креативний директор програми

Р. Горбач – хореограф-постановник

У програмі беруть участь:

 • Всесвітньовідомий театр пластичної комедії “MIMIRICHI” – під керівництвом Андрія Гонсалеса;
 • Жонглер – Денис Кабачний;
 • «Гра хула хупами» – Хусаін Гулямов;
 • Парний еквілібр-каучук – Ангеліна Федорко та Олександра Чала;
 • Акробати на батуті – під керівництвом Павла Оцупка;
 • Акробати на балонах – під керівництвом Олега Рибченка;
 • Еквілібрист на котушках – Михайло Созонов;
 • Повітряні гімнасти – під керівництвом Дмитра Віскова та Людмили Завади.

У програмі задіяні:

 • Шоу-балет Національного цирку України
 • Оркестр Національного цирку України під керівництвом Народного артиста України Марка Резницького
 • Інспектори манежу: Тамара Підгурська, Роман Шевчук
 • Уніформа Національного цирку України

Генеральний директор Національного цирку України заслужений діяч мистецтв України Владислав Корнієнко

Програма

«Повітряні гімнасти на корд-де-воланах та кільцях» під керівництвом Дмитра Віскова

Під бурхливі оплески глядачів у повітря злітатимуть прекрасні виконавиці, які демонструватимуть глядачам запаморочливі трюки, що вартують Вашої уваги! Від легкості виконання тендітними артистками доволі складного номеру не раз перехоплюватиме подих!

Жонглер – Денис Кабачний

Жонглер у цирку - це справжній майстер. Мабуть, кожен з нас намагався у дитинстві вражати друзів жонглюючи різними предметами. На жаль, не у кожного з нас це виходило роботи досконало. За нашого жонглера глядачам не доведеться хвилюватися, бо всі м’ячі у його руках підлітають настільки легко, що не встигаєш сконцентрувати погляд на одному з них, а їх у нього, аж вісім. Завдяки своїй майстерності Денис Кабачний зміг досягти неперевершених висот.

«Гра хула хупами» - Хусаін Гулямов

Артист виконає складні елементи та трюки, які далеко не всім під силу. Оригінальність номеру полягає у тому, що Михайло зможе не тільки вистроїти піраміду з котушок, на якій чудово може балансувати, але й зможе продемонструвати еквілібр - це просто неймовірне видовище!

«Акробати на батуті» під керівництвом Павла Оцупка

Вони, наче ангели, що спускаються з небес, розповідаючи історію свого життя. Неймовірне володіння своїм тілом! Артисти демонструватимуть глядачам трюки за межею людських можливостей, як прообраз перегорнутого до гори дригом світу очима іншої людини. А виконання фінального трюку – вищий пілотаж акробатичного жанру!

«Rolla Bolla» (еквілібр на котушках) - Михайло Созонов

Артист виконає складні елементи та трюки, які далеко не всім під силу. Оригінальність номеру полягає у тому, що Михайло зможе не тільки вистроїти піраміду з котушок, на якій чудово може балансувати, але й зможе продемонструвати еквілібр - це просто неймовірне видовище!

«Акробати на балонах» під керівництвом заслуженого артиста України Олега Рибченка

Такого Ви ще точно не бачили! Унікальний номер, втілений у стилістиці мужніх байкерів! Артисти на величезних гумових балонах виконують складні акробатичні трюки! Номер захоплює глядача з перших секунд та дарує відчуття незабутнього драйву! Видовище вражаюче та не схоже ні на яке інше! Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

«Парний еквілібр-каучук» – Ангеліна Федорко та Олександра Чала

З перших секунд артистки змусять глядачів повернутися в далеке минуле, коли зароджувався світ. Чарівна музика в поєднанні з прекрасним пластичним малюнком розповість історію зародження нового життя. Людська уява настільки багата, що подумки перенесе глядача у фантастичний світ морських глибин, в якому самі виконавиці перетворюються на чудернацькі морські створіння. Унікальні трюки на руках, неймовірна пластика тіла, відмінна акторська гра заворожує!

Клоун-театр «MIMIRICHI» під керівництвом Андрія Гонcалеcа

За 20 років існування клоунська четвірка «MIMIRICHI» підкорила більше 45 країн світу. У цих уславлених артистів, дуже рухливо-кумедна міміка та надзвичайна пластика! Саме цим вони привертають жваву цікавість в незалежності від вікової категорії публіки! Артисти «MIMIRICHI» захоплюють імпровізаціями та постійним контактом з глядачем! Отже, Ви маєте нагоду взяти безпосередню участь у нашому шоу!