Дата

УВАГА! Свято "Дива Різдва 2022. Циркова містерія", починається у фойє у зазначений на квитку час. Вистава в манежі починається через 30 хвилин зазначеного часу і триватиме 1 годину 15 хвилин, без антракту. Загальна тривалість усього Різдвяного дійства – 1 година 45 хвилин. Двері на вхід відчиняються за 15 хвилин до початку свята.

Раді повідомити нашим глядачам про можливість скористатися картою єПідтримка при оплаті квитків до цирку  на сайті.

Час зимових свят унікальний.


Від Миколая до Водохреща нас супроводжує святковий настрій, натхнення, радість та надії на краще. Врешті найважливішим зимовим святом для кожного українця було і залишається Різдво.

Тому Національний цирк України вирішив продовжити ланцюжок різдвяних пригод та українських традицій на головному манежі країни.

Запрошуємо здійснити мандрівку на Різдвоході з нашим головним персонажем на ім’я Різдво, який щороку облітає планету Земля, пильнуючи за приготуванням до новорічно-різдвяних свят, аби першими почути переливи дзвіночків та, як у далекому дитинстві, зустріти зірку на Свят вечірньому небі.

​І все було б чудово якби чудернацький винахід не зламавсь, і з нього не випали три важливі деталі, які потраплять у різні куточки Світу.

А відшукати їх допоможуть наші глядачі разом з різноманітними давніми персонажами: Берегинею, Дідухом, Вихором, Чугайстером, Блудом, Зимою, Ніччю, Місяцем, Зірками та Ангелами.

Пригодницький шлях багатий на дружні зустрічі з цирковими артистами, серед яких еквілібристи на котушках, групові акробати, що перенесуть Вас у вирій небезпечних трюків, віртуози-жонглери, а також ілюзіоністи з неймовірними фокусами. Та, звичайно, Вас чекатимуть володарі повітряного простору - гімнасти під куполом цирку, що додадуть до атмосфери різдвяних пригод та українських звичаїв присмак ризику та градус адреналіну.

Чи вдасться глядачам разом з казковими героями відремонтувати диво-Різдвохід?

Дати відповідь на це запитання Ви зможете лише переглянувши нашу циркову виставу!

Новорічна казка стане найяскравішим святковим спогадом для всієї родини!

Ви почуєте спів щедрівок і колядок та спостерігатиме мудрість давнього українського Вертепу! Сучасна, інтерактивна, різноманітна та блискавична пригода, від якої захоплюватиме подих, чекає на Вас від святкового фойє!

Новорічні дива мають відбутися за будь-яких умов!

Тож, купуйте квитки завчасно і новорічний настрій Вам гарантований!

У програмі беруть участь:

 

 

Вокал:

Ірина РЕЗНИЦЬКА

Вікторія ОЛІЗЕ;

 

Шоу-балет

Національного цирку України

п\к Олександра МАЙБЕНКА

 

Студенти

Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

 

Виставу супроводжує оркестр Національного цирку України під орудою Народного артиста України - Марка Резницького

Над виставою працювали:

Головний режисер програми - Вероніка Гумарова;

Режисер – постановник - Надія Шкляр;

 

Генеральний директор Національного цирку України, заслужений діяч мистецтв України Владислав КОРНІЄНКО

 

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру