Вітання з 70-річним ювілеєм! «Дирекція пересувних циркових колективів України»

Дирекція та колектив Національного цирку України вітає колектив та ветеранів Державного підприємства «Дирекція пересувних циркових колективів України» з визначною подією – 70-річним ювілеєм!
Дирекція пересувних циркових колективів України займає гідну позицію серед державних циркових підприємств України, і цей ювілей — ще одна приємна нагода відзначити Ваш високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю.
Нам випала велика честь дружити та працювати в тандемі з вашим підприємством. Ми пишаємося тим, що пліч-о-пліч ми зможемо і надалі продовжувати і примножувати наші славні традиції попередників.
Вітаючи Вас з видатним ювілеєм, хочемо побажати вашому колективу миру, злагоди та усіляких гараздів.
Зичимо вашій дружній команді нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати нашу спільну благородну мету – дарувати маленьким та дорослим шанувальникам гарні емоції і щасливі посмішки!
Нехай ваші програми будуть затребувані не лише на теренах нашої країни, але матимуть можливість гастролювати та популяризувати професійне циркове мистецтво в країнах ближнього та далекого зарубіжжя.
Віднині, нехай святковий настрій збережеться у ваших душах на всі наступні роки. Бажаємо, щоб і надалі вашими супутниками були успіх, щастя і добро!