Онлайн-показ вистав – телепрограма «МАЕСТРО. МАРК РЕЗНИЦЬКИЙ» 2015 р.

Починається циркова вистава… Спочатку… уся зала, від манежу до куполу, на якусь мить поринає в темряву, й раптом… із першим променем світла лине музика…
Шанувальники циркового мистецтва приходять у Київський цирк не лише подивитися цікаву виставу, а й почути справжню живу музику. Тому що, ось уже кілька десятиліть поспіль, оркестром Національного цирку України керує видатний диригент, джазовий музикант і композитор, народний артист України Марк Резницький.
Марк Резницький народився у Києві 1940 року. Своє дитинство провів за лаштунками театру оперети. Його батько – Резницький Йосип Маркович – незаслужено забуте ім’я в історії музичної культури Києва та України.
Розповідає Марк Резницький:
«Мій батько усе життя працював у театрі оперети. Він один із засновників нашої Київської оперети. Від дня заснування театру, із 1934 року, батько пропрацював аж до своєї смерті, до 1957 року. Він долучив мене до музики, до театру. Батько дуже багато зробив… Хоча й прожив дуже мало – 46 років… Я приходив в оперету ледь не щодня, сидів,… слухав…. Я знав напам’ять усі вистави. Музику до всіх вистав».
Марко Йосипович Резницький – унікальний музикант-самородок. Вже у 17 років він досконало володів кларнетом і саксофоном. Працював у Кемеровській та Іркутській філармоніях. Потрапив у групу музикантів відомого артиста Миколи Щукіна. Пізніше, в естрадний оркестр Київської філармонії, з яким гастролюють багатьма містами колишнього Радянському Союзу. Одного разу, в Ленінграді, молоді музиканти потрапляють на концерт засновника першого джазового оркестру в СРСР Йосипа Вайнштейна. У колективі Вайнштена зустрічають чудового музиканта й диригента Ігоря Петренка, вмовляють його переїхати в Київ і очолити оркестр філармонії. Так 1960 року відбулось народження першого в Україні джазового оркестру «Дніпро», у формуванні, становленні й розвитку якого одна із провідних ролей належить Марку Резницькому…
Напередодні дня Києва дивіться на YouTube каналі  Національного цирку України телевізійну програму «МАЕСТРО. МАРК РЕЗНИЦЬКИЙ»! «Маестро», 2015 р.