ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЦИРКУ!

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЦИРКУ!
Шановні колеги!
Національний цирк України вітає всіх причетних до найяскравішого, найсміливішого, найчеснішого з усіх мистецтв – мистецтва Цирку із професійним святом!
У Міжнародний день цирку бажаємо натхнення, творчих можливостей та злетів, терпіння та міцного здоров`я, повернення до роботи в манежах успішних шоу-програм та вдячного закоханого у мистецтво Цирку глядача!
Дякуємо всім, хто відгукнувся на наш заклик та вчасно надіслав нам свої відео. А саме: Запорізькому державному цирку та його керівникові Тамарі Зубко, Харківському державному цирку «СТАРИЙ ЦИРК» та його працівникові Юрію Соболєву, ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» та його очільнику Павлу Книшу, Державній цирковій компанії України та її директору Сергію Кабакову, Київській академії естрадного та циркового мистецтв та завідувачці відділом з виховної роботи студентів Вероніці Гумаровій, Народному цирку України «ЮНІСТЬ КИЄВА» (м. Київ), керівникам Станіславу Філіпенку та В`ячеславу Судєйкіну, зразковій студії циркового мистецтва «ГРОТЕСК» (м. Чернівці) та її керівниці Аллі Огільчин, дитячо-юнацькій студії циркового мистецтва «СТАРИЙ ЦИРК» (м. Харків), її керівникам та тренерам Світлані Момот і Дмитру Лику, зразковій спортивно-цирковій студії «ТРІУМФ» (м. Чернігів) та її очільниці Євгенії Моголі, артисткам цирку, дресирувальницям Олені і Дарії Майчук та їхньому мохнатому вихованцю.
ЗІ СВЯТОМ ЦИРКУ!!!