Слон та смугастий рейс

Національний цирк України запрошує Вас на нову Міжнародну програму «Слон та смугастий рейс», прем’єра якої відбудеться 25 січня 2018 року.

Сильні люди та звірі планети будуть дивувати глядачів своїми надзвичайними можливостями.

Вистава від початку до кінця буде тримати глядачів у напрузі запаморочливими повітряними номерами, унікальними трюками Золотого призера Міжнародного фестивалю мистецтв в Кореї, дресирувальника бенгальських тигрів, а також познайомить вас з найсильнішою людиною планети, яка 29 разів була внесена до Книги Рекордів Гіннеса.

Вперше на манежі Національного цирку України буде демонструвати свої вміння один з найсильніших людей на планеті, він підніме зубами 500 кілограмову вагу, а ще його буде переїжджати тритонний автомобіль.

Тільки в цій програмі буде відтворений унікальний трюк відомого ілюзіоніста Гаррі Гудіні «Звільнення під водою». Артиста прикують ланцюгами, огорнуть плівкою і опустять в басейн догори ногами. Саме в водяній капсулі він повинен знайти ключ, щоб відкрити наручники і звільнитися. Чи вдасться виконавцю номера подолати почуття клаустрофобії і затамувати подих до 5 хвилин, вийти з водяної пастки дізнаєтеся тільки коли подивітесь номер до кінця.

Оригінальний виконавець повітряного номера «штейн-трапе» продемонструє глядачам стійку на зубах в повітрі з інтенсивною закруткою без страхувальної лонжі.

Не менш феєрично демонструвати свій номер, і заводити публіку, будуть дівчата на щоглі з акробатичним номером «Селфі».

Після такого шквалу адреналіну публіку можуть розважити і розслабити тільки дресирована собачка, яка буде допомагати жонглеру, феєрично жонглювати порцеляновими тарілочками.

А на десерт програми вас чекає виступ найбільшої тварини на планеті – індійського слона.

Слониха Майя продемонструє стійку на хоботі, на двох ногах і патріотично привітає глядачів синьо-жовтим прапором.

Ну і звичайно ж клоуни будуть дивувати вас новими постановками і заряджати вас позитивними емоціями.

Тривалість вистави 2,5 години з антрактом.
Cxemazala
slon-102 slon-103 slon-107 slon-110
tiger1 tiger2 tiger3 tiger
2 3 4 5
8 7