Шоу-Вистава Circus Academy

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв презентує щорічний культурно-мистецький захід – випускну шоу-виставу «CIRCUS ACADEMY» в Національному Цирку України. До уваги глядача буде представлено нове унікальне видовище від видатного українського режисера – постановника циркових програм у США, Швеції, Данії, Німеччини, Монако – Ірини Герман. За участю випускників та студентів Академії будуть представлені різноманітні жанри сценічного мистецтва: повітряна гімнастика і еквілібристика, клоунада і пантоміма, ілюзія та «ляльки на естраді», сучасна хореографія та естрадний спів. Молоді артисти подарують не лише мистецтво світового рівня, а й яскраві враження, гарні емоції та свою українську щирість, талант і енергетику.
Захід є традиційною візитівкою з нагоди Дня столиці вже понад 20 років і привертає увагу представників культурної еліти. В складі почесних гостей керівники провідних мистецьких осередків м. Києва, України, Європи та Світу, зокрема, представники Міжнародного циркового фестивалю Монте-Карло, Міжнародного фестивалю «Цирк майбутнього» (Париж), Цирку дю Солей (Канада), Мулен Руж (Франція), міжнародних циркових організацій та фестивалів Італії, Німеччини, Іспанії, США, Китаю та інших країн, відомих циркових шкіл і престижних агенцій.
Художній керівник проекту – ректор, доктор культурології, професор, заслужений діяч мистецтв України Владислав Корнієнко.

Заходи відбуватимуться на головній арені Національного цирку України.
Адреса – м. Київ, площа Перемоги, 2
25 травня (п’ятниця) 2018 року. Початок об 18:00 (прем’єрний показ)
26 травня (субота) 2018 року. Початок о 12:00
27 травня (неділя) 2018 року. Початок о 16:00

30 травня (середа) 2018 року. Початок о 11:00 – Державний екзамен циркових спеціалізацій (вхід вільний)
02 червня (субота) 2018 року. Початок о 12:00
03 червня (неділя) 2018 року. Початок о 16:00

За додатковою інформацією та з приводу підтвердження участі звертайтесь за телефоном + 380 (44) 284 36 19 або на адресу inbox@circusacademy.kiev.ua
www.circusacademy.kiev.ua