Шоу велетенських фонтанів

Манеж Національного цирку України пішов під воду і перетворився на чарівне дзеркальне озеро. До столичного цирку завітала нова міжнародна програма «Шоу велетенських фонтанів».
Інженерне ноу-хау буде презентоване глядачам вже з 27 вересня, та дивуватиме Вас новітніми технологіями, складними конструкціями, які поєднали у собі дивовижну гру світла, музики, вибухового вогняного полум’я та 600 – феєрично-яскравими водяними водограями.
А прикрасить яскраве дійство – гігантський фонтан, який сягне двадцяти шести метрів і засяє яскравими барвами веселки.
Серед танцюючих фонтанів та водограїв працюватимуть талановиті майстри циркової справи, які вражатимуть цирковою майстерністю у підкоренні повітряного та водяного простору, а також дивуватимуть глядачів різноманітністю і різножанровістю циркових номерів.
Під куполом цирку літатимуть не лише повітряні гімнасти, а і примати, які прилетіли до цирку на дирижаблях, немов з відомого роману Жуля Верна. Мавпочки-капуцини та павіани дивуватимуть нас вокальними здібностями, а також продемонструють уміння керувати тепловим потягом як досвідчені машиністи.
З Південної Америки на гастролі приїхали колючі дикобрази, які підготували для глядачів багато сюрпризів та несподіванок.
А також у новій шоу-програмі виступатимуть декоративні голуби-павичі з ажурними хвостиками, які вражатимуть Вас синхронними польотами та унікальними трюками від пернатих.
Масштабне шоу, яке підкорило міліонні серця глядачів ближнього зарубіжжя стрімко наближається до України з прем’єрним показом. Не втрачайте унікальної нагоди стати свідком видовищного дійства, купуйте квитки на нову програму, яка вперше приїхала на гастролі до України!!!

Cxemazala

а (2) а (10) а (11) а (16) а (88)
шоу50 0675 2zirk18052017 495f4ec3a5e5cf2333b9c45e06b9d33d 22005557