Привиди Цирку!

ПРИВИДИ ЦИРКУ В HALLOWEEN – великий та жахливий Цирк

19:00 31.10.17

19:00 01.11.17

Перше в Україні циркове шоу збере в Хелловін поціновувачів страшних історій,

У Національному Цирку України, напередодні Хелловін, оживуть моторошні історії з класичних голлівудських фільмів жахів. 31 жовтня та 1 листопада цирковий світ зміниться – в ньому будуть панувати страхітливі персонажі, від вигляду яких кожен почне тремтіти. Маріонетки, клоуни, фріки, карлики, силачі в трико, бородаті жінки, повітряні акробати, жахливі звуки, гра зі світлом, немов ви потрапили до «Freak Circus» в епоху 19 сторічча, затягнуть всіх павутиною таємничості. Але ви захочете більшого – подібний заряд адреналіну можна порівняти лише зі стрибком у прірву. Назад дороги не буде – діти, залишені без нагляду, стануть власністю цирку!

Захоплюючу подію, аналогів якої Україна ще не бачила, можна сміливо назвати одним з найбільш грандіозних розважальних шоу року. Пригоди почнуться набагато раніше циркової арени. Ще до старта вистави гостей чекатиме справжня ярмарка чудес та надприродного. Створенням та монтажем декорацій займаються кращі європейські фахівці. На території цирку встановлять стилізовані «під вінтаж» різноманітні фудкорти фестивалю «Уличная еда» з шипляче-кип’ячими стравами та напоями. Вітальня цирку перетвориться на парк атракціонів з містичними локаціями передбачення долі та тиру з мішенями у вигляді людських голів. Стіни будуть прикрашені затертими афішами, котрі анонсуватимуть програму вечора. Спеціально запрошеними музикантами стануть гурт «Selfy» та DJ ANTAI. В якості живих декорацій з метою відтворення необхідної атмосфери працюватимуть професійні циркові та театральні артисти, а також танцюристи, акробати, гімнасти з нашої країни та Європи. Одним з найяскравіших перформенсів стане виступ комік-трупи «Mim-i-Richi» в жанрі пластичної комедії. Українському глядачеві випаде нагода побачити два вечори чудес від кращих представників світової циркової сцени. Канатоходець, трюкач із шаблями, Дракула, мертва наречена, вершник без голови – в День всіх святих налякають вас до божевілля.

Зачарує грим героїв, характерна для подібних заходів музика шарманки, цукерки у формі закривавлених очей, силуети привидів, голови, що звисають зі стелі – такого заряду емоцій та вражень киянам та гостям столиці вистачить надовго.