Мандри Задзеркаллям

Розклад та квитки

Оберіть дату та натисніть на час

Дітям яким не виповнилось 5 років вхід безкоштовно без надання окремого місця.

Національний цирк України запрошує на грандіозне новорічне шоу «Подорож Задзеркаллям»! Атмосфера дружби, тепла і веселощів робить цирк найкращим місцем для сімейного відпочинку. Зустрічайте Новий рік незабутньо!

Казкові подорожі Аліси в чарівному Задзеркаллі – історії, з якими пов’язані дитячі спогади представників декількох поколінь. Яскраві оригінальні образи, кумедні персонажі, дотепні діалоги зробили розповідь про пригоди Аліси улюбленим твором мільйонів хлопчиків і дівчаток. Саме тому творці нової святкової програми цирку вирішили взяти за основу вистав для новорічної ялинки сюжет казки Льюїса Керролла.

У новому шоу в цирку на Новий рік візьмуть участь професійні гімнасти, акробати, трюкачі. А веселі клоуни допоможуть глядачам відчути себе частиною великої та дружньої команди. Подаруйте дітям на новорічних канікулах похід на казковий захід!

Творчий колектив цирку відомий багатою фантазією і своєю любов’ю до різних творчих експериментів. На цей раз в Києві на новорічні свята дітей і дорослих в цирку чекають приємні і несподівані сюрпризи. І якщо вам сподобається (в чому ніхто не сумнівається), обов’язково нагородите чудових артистів оваціями!

Чекаємо вас на новорічні розваги для дітей в Києві!