Мандри Задзеркаллям або як врятувати Новий Рік

Національний цирк України та Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв представляють!!!
Наближаються новорічні та різдвяні свята, час коли кожна дитина мріє потрапити у чарівну казку, а також отримати новорічні подарунки.
Вперше, Національний цирк України презентує глядачам унікальний, новорічний проект – “Мандри задзеркаллям або як врятувати Новий рік” спільно з Київською муніципальною академією естрадного та циркового мистецтв.
Переступивши поріг цирку, наші відвідувачі відразу потраплять у чарівний світ наповнений новорічними мелодіями, запальними танцями, інтерактивними програмами, малеча зможе зробити собі новорічний аквагрим.
До початку основного дійства на головному манежі усі дітки, без виключення, бавитимуться в ігрових зонах, напишуть листа Морозенку, а також зможуть зробити пам’ятні новорічні світлини у тематичних фотозонах.
Новорічна історія подарує глядачам різноманітність циркових жанрів, а також повідає історію про злого розбишаку Чортеня Вередуна, який заважатиме Морозенку потрапити на свято. На вас чекає Чарівник та королева Зима, різдвяні ельфи, коні та голуби, відважні діти і багато цікавих пригод.
Фіналом цієї захоплюючої історії стане святковий цирковий бал, де Морозенко та усі герої циркової історії урочисто засвітять циркову, новорічну ялинку, як добрий знак на щасливе майбутнє у новому 2020 році.
Можна відвідати багато новорічних вистав, але без відвідання циркової новорічної ялинки від Національного цирку України ви не зможете похвалитися й половиною новорічних пригод і вражень, тому купуйте квитки на незабутню новорічну казку вже сьогодні!
Квитки можна придбати в касах цирку з 10:00 -20:00 або онлайн.

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Микола Баранов .