Краплі живої води

Краплі живої води

У казковому палаці під назвою –Цирк всі готуються до новорічного карнавалу. Головна циркова Ялинка країни вже підготувала нове святкове вбрання і запрошує малечу з родиною запалити яскраві вогники, загадати бажання та весело зустріти новий 2019 рік!
Цього разу ми підготували для Вас масштабне європейське шоу, яке поєднало у собі синтез світла, чарівних мелодій, грайливих фонтанів, а також вкрапили у різдвяну програму найкращі циркові номери.

Що ж трапилося з винуватицею свята, які підступні шахраї та злодії на чолі з головним Темним Володарем зачаїлися серед чарівного озера з фонтанами?

А новорічні пригоди розпочалися з маленької Феї, яка дбала про зелену красуню, поливала її з глечика живильною водою та випадково розбила його і всі краплинки та струмочки розлетілися навколо новорічного манежу. Аби зібрати всі краплинки живої води, щоб їх не заморозив злий чаклун всі артисти, чотирилапі друзі вирушають на допомогу маленькій Феї.

Чи зможуть добрі сили і цього разу бути головними на святі, дізнаєтеся згодом.

Якщо ви вірите у дива, і казковий світ тоді вирушайте із малечою на Головну циркову ялинку країни, де нас Вас чекає новорічна- різдвяна казка «Краплі живої води».

Не вагайтеся довго з вибором новорічного подарунка, а завітайте до нас, та купуйте найкращі місця вже сьогодні.

І новорічні свята запам’ятаються Вам не на одну мить, чи годину, а на цілий рік до наступних новорічних сюрпризів від Головної циркової ялинки країни.

Календар вистав
Наведіть курсор на цікаву для Вас дату
Грудень 2018
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
             
             
          Decenber15 Decenber16
Decenber17 Decenber18 Decenber19 Decenber20 Decenber21 Decenber22 Decenber23
Decenber24 Decenber25 Decenber26 Decenber27 Decenber28 Decenber29 Decenber30
Decenber31            
Січень 2019
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
  Janury (1) Janury (2) Janury (3) Janury (4) Janury (5) Janury (6)
Janury (7) Janury (8) Janury (9) Janury (10) Janury (11) Janury (12) Janury (13)