Хелловін у цирку

Бу-у-у-у!

Таємниче свято Halloween з кожним днем все наближається і наближається. Прийшов час визначитися, куди піти цьогоріч на святкування наймістичнішої події року.

Поки ви готуєте тематичні костюми та вигадуєте креативні образи, Національний цирк України вже підготував програму «Halloween у цирку», яка задовольнить різновікові смаки.

Зліт всіх монстрів, відьом, вурдалак та вампірів очікуємо 31 жовтня та 1 листопада 2019 року, початок програми о 20:00, але вже з 19:00 ворота у потойбічний світ будуть відкриті.

З порогу наших гостей зустрічатимуть примари та містичні істоти, а внутрішній простір цирку  перетвориться на яскраву хелловінську фотозону, де всі бажаючі зможуть зробити яскраві та пам’ятні знімки абсолютно безкоштовно.

Також, наші відвідувачі зможуть взяти активну участь у конкурсі костюмів та отримати у подарунок квитки на циркову програму «Маятник часу».

Навіть якщо свято нечисті Вам не до смаку, безглуздо заперечувати, що Halloween – це страшно- хороший привід зустрітися з друзями та відпочити у родинному колі або з близькими Вам людьми.

Святкувати чи не святкувати Halloween вирішуйте самі, але не втрачайте чудовий привід переглянути неординарну циркову програму та пофантазувати над створенням химерного образу.

Головне, після святкування, не забудьте знову перетворитися на людей!
Приходьте, буде цікаво та по-страшному весело!