Гала-шоу «CIRCUS ACADEMY – 2019»

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв презентує щорічний культурно-мистецький захід – Гала-шоу «CIRCUS ACADEMY – 2019» в Національному Цирку України. В рамках Київської Циркової Весни за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури КМДА до уваги глядача буде представлено феєричне видовище від провідного режисера-постановника циркових програм України, США, Швеції, Данії, Німеччини, Монако – Ірини Герман. Випускники та студенти Академії презентують оригінальне поєднання естрадно-циркових жанрів сценічного мистецтва: повітряна гімнастика і естрадний спів, еквілібристика та ляльки на естраді, циркова акробатика і клоунада, ілюзія і жонглювання, сучасна хореографія і пантоміма. Молоді талановиті артисти подарують вибух емоцій, палітру вражень і невичерпну енергію. Яскраві костюми, реквізит та видовищні спецефекти поєднаються у єдиному художньо-образному вирішенні під назвою «CIRCUS ACADEMY – 2019».

Захід присвячений 10-річчю святкування Міжнародного дня цирку в світовому цирковому просторі та є традиційною візитівкою з нагоди Дня столиці вже понад 20 років, що привертає увагу представників культурної еліти.

В складі почесних гостей керівники провідних мистецьких осередків м. Києва, України, Європи та Світу, зокрема, представники Міжнародного циркового фестивалю Монте-Карло, Міжнародного фестивалю «Цирк майбутнього» (Париж), Цирку дю Солей (Канада), Мулен Руж (Франція), міжнародних циркових організацій та фестивалів Італії, Німеччини, Іспанії, США, Китаю та інших країн, відомих циркових шкіл і престижних агенцій.

Художній керівник проекту – ректор, доктор культурології, професор, заслужений діяч мистецтв України Владислав Корнієнко.

Заходи відбувалися на головній арені Національного цирку України.

Адреса – м. Київ, площа Перемоги, 2

24 травня (п’ятниця) 2019 року. Початок о 18:00 (прем’єрний показ)

25 травня (субота) 2019 року. Початок о 12:00

29 травня (середа) 2019 року. Початок 18:00

30 травня (четвер) 2019 року. Початок о 10:00 – Державний екзамен циркових спеціалізацій

02 червня (неділя) 2019 року. Початок 12:00
www.circusacademy.kiev.ua