День народження. Свято цирку

Придбати квитки

Придбати квитки

Вибух емоцій для киян та гостей столиці на прем’єрі програми «День народження».

Національний цирк України пропонує власний рецепт підготовки до головного дня.

На святі зберуться відомі супергерої, чарівник, що здійснює мрії, улюблені тварини, повітряні гімнасти та акробати.

Глядач отримає задоволення не тільки від класичного цирку, але й неодмінно відчує себе іменинником.

Головний режисер програми – Вероніка Гумарова;

Режисери – постановники: Надія Шкляр, Микола Савенко;

Балетмейстер – постановник – Наталія Зайшла;

Балет Національного цирку України;

Вокал Національного цирку України: Ірина Резницька, Вікторія Олізе;

Програму супроводжує оркестр Національного цирку України під орудою головного диригента, лауреата джазових фестивалів України та Італії, народного артиста України – Марка Резницького;

Провідний художникІлля Павелець;

Завідувач постановочної частиниНаталія Сухроменда;

Генеральний директор, заслужений діяч мистецтв України – Владислав Корнієнко.

Програма

«Гімнасти на різновисоких турніках» - п/к Володимира Єрьоменка

Публіка завжди дивиться на артистів цирку із завмиранням серця! Ми впевнені, що неодноразові чемпіони міжнародних змагань та фестивалів, майстри спорту та справжні майстри одного з найскладніших видів циркової гімнастики – гімнасти на турніках – вражатимуть Вас шаленим каскадом синхронних карколомних трюків на межі польотів та традиційної акробатики! Митці ризикують заради прекрасного!

«Дресура з голубами та папугами» - Оксана та Володимир Ляхорські

Звичайний голуб – це певно чи не перший птах, якого ми бачимо зблизька у нашому дитинстві. А от голубів-павичів та яскравих папуг-ара можна спостерігати під час циркової програми! Наші дресирувальники багато років товаришують зі своїми підопічними, доглядають їх та, лагідно спілкуючись, щоденно тренують. Пернаті настільки звикли до тембру голосів своїх наставників, що з перших ноток виконують їхні завдання. А чи знали ви, що голубів та папуг вважають найкращими антидепресантами! Ні!? Тоді мерщій до цирку за яскравими емоціями!

«Парне жонглювання» - Марія та Дар’я Щиткови

«З двома жонглерками в манежі веселіше», - спало на думку сестрам-двійнятам. Й дівчата створили номер, де кожен відстежує та відчуває будь-який невловимий рух партнерки. Глядач буде у захваті не тільки від дзеркального відображення виконавиць, але і від майстерно відточених складних трюків!

Duo «Drive» (акробати на роликах) - Олена Ольнєва, В’ячеслав Любівець

Артисти вже більше 17 років представляють українську школу циркового мистецтва у міжнародних програмах, охопивши майже всю світову географію. Вони мають свій неповторний стиль в роботі та навіть кілька авторських трюків! Виконавці продемонструють кожному присутньому в залі: енергію і швидкість, любов і небезпеку, ніжність і силу та поділяться запальним драйвом.

«Дует повітряних гімнастів на ременях» - Марія Шевченко, Андрій Пєршин

Зухвалі трюки без використання страхувальних лонж! Виступ сприймається на одному диханні, дякуючи запаморочливим гімнастичним елементам у поєднанні з ліричним музичним наповненням та неперевершеною манерою виконання. Глядачі зануряться в історію про чисте взаємне кохання, яка подарує незабутні відчуття!

«Вища школа верхової їзди» - п/к Руслана Яремчука

Прем’єра нової програми - це завжди відповідальний момент, підготовка нових фрагментів, комбінацій та закріплення вже набутих навичок. Це завжди хороший привід вдосконалити номер та відкрити щось нове у своїх партнерах, аби глядач отримав хороший настрій. Коні розуміють наставника навіть поглядом. Але, щоб розкрити новий творчий потенціал красенів манежу дресирувальнику знадобився не один кілограм моркви, та не один кілограм цукру. Вони вже добре володіють командами «Вальс» та «Апорт», вміють вітатися з глядачами та демонструють безліч нових та цікавих трюків. Хочете переконатися? Тоді приходьте до Національного цирку щоб побачити все на власні очі!

«Акробати на батутній доріжці» п/к заслуженого артиста України Олега Рибченка

Трюкова частина номеру на батутній доріжці відноситься до найвищого рівня небезпеки та екстриму. Демонструючи глядачам надзвичайні навички володіння власним тілом, артисти щоразу отримують велике навантаження на всі частини організму. Щоразу, виходячи в манеж, вони ризикують своїм життям заради Ваших щирих оплесків та бурхливих емоцій. Номер під керівництвом Олега Рибченка не залишить байдужими не тільки поціновувачів жанрів циркової акробатики, але й досвідчених майстрів спортивної галузі!

«Жонглювання хулахупами» - Олена Ольнєва, В’ячеслав Любівець

Унікальний НОМЕР у виконанні неординарної парочки «Дуо Драйв»! Cтиль подачі номеру «стимпанк», харизматичність виконавців створює ОСОБЛИВИЙ ШАРМ фрагменту казкової історії! А видовищний реквізит та акробатичні трюки з хулахупами роблять цей виступ ексклюзивним і НЕЗАБУТНІМ!

Атракціон «Ілюзія сучасності» – п/к Євгенія Новосьолова

Ілюзія в манежі. «Як він це робить?», «Куди зникають предмети?», «Чи вірити побаченому?», - такі питання миттєво виникають під час виступу ілюзіоніста. А й справді, коли працює ілюзіоніст, глядач щоразу намагається вхопити поглядом деталі, та, зосереджуючись, намагається відкрити секрети циркової магії. Ми впевнені, що кожен трюк в ілюзії треба бачити на власні очі задля того, щоб на декілька хвилин повірити в чудеса та насолодитися чаклунством. Спритність рук і ніякого шахрайства! Споглядаючи «Ілюзію сучасності», не слід довіряти власним очам!

«Повітряна гімнастка на полотнах» - Марія Шевченко

Люди не літають як птахи? Ми готові з цим посперечатися! Літають, ще й як! Принаймні, наша артистка Марія Шевченко відчуває себе вільною пташкою під куполом цирку. Сьогодні повітряна гімнастика - один з найпопулярніших циркових жанрів першої категорії ризику! Як і 100 років тому глядачі із завмиранням серця стежать за повітряними трюками артистів цирку. Адже, незважаючи на сучасні технічні досягнення космонавтики, коли людина підкорює Всесвіт, польоти під куполом на висоті понад 20 метрів без страховки залишаються ні з чим не зрівняним захоплюючим видовищем долання простору та законів фізики!

Атракціон «Великі хижаки» - Юлія та Микола Козирєви

А чи знали Ви що між левом та людиною зав’язується дружба, а коли в атракціоні працюють ще й тигри, то товариських стосунків не уникнути! Отак велика та дружня родина вже більше 25 років працює в унісон. А 25 років тому подружжя Козирєвих і гадки не мало, що оберуть професію, яка входитиме у п’ятірку найнебезпечніших у світі. Перше ніж піти на цей крок вони добре усвідомили: аби працювати дресирувальником потрібно любити тварин, відчувати їх та будувати справжні партнерські стосунки.

Клоун Анатолій Скобляков

Анатолій Скобляков своїми комічними репризами та дотепними жартами вміє розворушити найсерйозніших скептиків! Він не дасть Вам сумувати ані хвилини! Адже його виходи в манеж між номерами вирують оптимізмом та гумором! Головний персонаж програми, який поєднає усіх гостей-глядачів на спільному святі ДНЯ НАРОДЖЕННЯ! Комік ZIPPO «Запалює себе сам та глядачів»! Режисер постановник - Олександр Білогуб.

Адміністрація залишає за собою право на зміну номерів та часу вистав.