AFRICA. Екзотичний бум

Шановні Глядачі,
З метою забезпечення захисту населення від поширення коронавірусної інфекції каси Національного цирку України призупиняють свою роботу на час оголошених Кабінетом Міністрів України відповідних заходів.

Квитки, придбані на період з 14 березня по 24 квітня 2020 року на програму “АФРИКА. Екзотичний бум”,
залишаються дійсними для відвідування майбутніх вистав цирку після закінчення карантину.
Online-система продажу квитків буде працювати у звичному режимі.
Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті цирку
www.circus.kiev.ua
Телефон: +38 044 486 40 40
Call-center: +38 067 917 93 93

З повагою
Адміністрація Національного цирку України

ВСІ куплені квитки залишаються дійсними!Бажаємо здоров’я всім нам!

Вперше в цирковій історії Національного цирку України!

Запальний ЕКЗОТИЧНИЙ БУМ, циркове шоу «Африка»!

Арена Цирку перетвориться на спекотну савану з африканським колоритом, екзотичними рослинами, автентичними декораціями та фантастичними костюмами.

На Вас чекають: запальні танці з Сенегалу та Ефіопії у виконанні справжніх африканських артистів, головоломні трюки, які вражатимуть глядачів своєю досконалістю та повітряні гімнасти на висоті польоту тропічних птахів!

Впродовж всієї циркової вистави глядачів розважатимуть найкумедніші клоуни.

Яскраві барви спекотного континенту чекають на тебе.

Це африканське циркове шоу, якому аплодували понад 20 мільйонів глядачів на всіх континентах нашої планети!

Не втрачай час даремно!

Долучайся до неймовірного!

«Стрибки в обручі»- п\к Мінгісте Андуалем Бейене, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)


Артисти перенесуть глядача у світ, сповнений небезпеки та ризику! Вони дивуватимуть своєю винахідливістю та вражатимуть унікальною майстерністю володіння тілом, межуючи ваше сприйняття з відчуттям нереальності. Запальний та ритмічний номер неодмінно стане до вподоби найвибагливішим поціновувачам циркового мистецтва.

«Змішана група тварин» – п/к Оксани Ляхорської (Національний цирк України)


Наші маленькі глядачі будуть приємно вражені, адже під час перегляду вистави вони зможуть познайомитися з представниками тваринного світу. У програмі братимуть участь: колючі дикобрази, допитливі носухи, пухнастий песець та чорно-бура лисиця.
А під куполом цирку великі папуги ара у вільному парінні створять чарівну атмосферу екзотичної казки.

«Статична трапеція» – Валерія Голуб, Цирковий Театр Бінго (Україна)


Чоловіки завжди завмирають, коли у повітря злітає прекрасна представниця «слабкої статі».
Під куполом цирку – приборкувачка повітря! Вона виконає сміливі гімнастичні трюки, причаровуючи глядачів відвагою та жіночністю водночас.
Від запаморочливих трюків тендітної артистки кожної миті перехоплюватиме подих!

«Rola-bola» (котушки) – Алене Шумет Дірес, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)


Алене працює у цирку з семи років. До чарівного світу циркового мистецтва його привела цікавість. У рідному місті була дуже хороша циркова школа, яка  полонила уяву хлопчика.
Оригінальність номеру «Rola-bola» полягає у тому, що артист на очах у глядачів вибудовує геть нестійку піраміду з котушок, на  якій невимушено балансує.
Алене зізнається, що після завершення виступу відчуває неймовірну ейфорію та прилив енергії, яку він неодмінно хоче розділити з кожним глядачем у залі.
За своє артистичне життя Алене довелося гастролювати багатьма країнами світу, але жодна не підкорила серце артиста більше за Україну.

«Хула-хупи» – Мирослава Рожко та Катерина Куриченко, Цирковий Театр Бінго (Україна)


Аби приборкати таку кількість реквізиту, артисткам довелося пройти через виснажливі та кропіткі тренування.
Дівчата поділилися своїм секретом: «Для успішного виступу потрібно почати з найпростішого: перш за все необхідно звикнути до одного кільця, а потім поступово нарощувати їхню кількість».
Хула-хупи, (а саме таку професійну назву мають звичайні спортивні обручі) виявляється, можна крутити не лише на талії! Кожною частиною тіла артисткам вдається створити карколомний синхронний рух багатьох, виблискуючих, наче сріблом, кілець.
Заворожуюче видовище!

Колесо «Сіра» – Хікма Муземиль Бахеру, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)


Хікма народилася у звичайній родині, де ні мати, ні тато не мали відношення до цирку. Дівчині було дев’ять років, коли найкраща подруга привела її до циркової студії в рідному місті Адіс-Абеба. На початку юна артистка випробувала себе у різних циркових жанрах: акробатика, жонглювання, хула-хупи. Але свій вибір вона зупинила на унікальному реквізиті – колесі «Сіра». Після чотирьох років навчання для удосконалення професійних навичок Хікма закінчила ще й китайську циркову школу міста Вучао, уславленого проведенням щорічного Міжнародного фестивалю циркового мистецтва.
Хікма – єдина серед жінок артистка африканського континенту, яка працює на колесі «Сіра». Незважаючи на труднощі, які виникали під час репетицій, вона спромоглась довести, що жінка нарівні з чоловіками може оволодіти будь-яким жанром циркового мистецтва. Саме силу непересічної жіночої особистості демонструє    Хікма під час виконання свого номеру. Також артистка має за мету знайомити глядачів з культурою своєї екзотичної Батьківщини.

«Каучук»-п/к Ворку Незанет Корфу, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)


Цирковий номер «Каучук» – це оригінальна демонстрація можливостей людського тіла. Ви переконаєтесь у цьому на власні очі, коли артистки виконуватимуть неймовірні пластичні комбінації.
Циркові номери у жанрі «каучук», як правило, виконують жінки. За унікальну гнучкість м’язів і рухливість суглобів їх прозвали «жінками-зміями».
Назва жанру доволі красномовна. Пластичність виконавець номеру дорівнює властивостям каучуку, а безперервність та м`якість рухів можна порівняти з перетіканням ртуті.
Номер вражатиме вишуканою граціозністю жіночої краси.

ІІ відділення

«Акробати на щоглах» – п\к Мінгісте Андуалем Бейене, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)


У номері працюють артисти, які потрапили у циркову професію зі спорту. Саме спортивна дисциплінованість допомагає їм у виконанні більшості трюків, які потребують бездоганної точності та синхронності.
На щоглах, висота яких сягає 8 метрів, акробати виконують ризиковані відривні трюки, рухаючись у шаленому ритмі. Працюють завзято та невимушено.
Під час виконання трюку певним артистом всі партнери підтримують його запальним танком під національну музику. Затамувавши подих, ви відчуєте спекотний присмак африканського колориту.

«Ікарійскі ігри» – Ібрагім Мухаммед Джейлан та Сеід Хамза Абду, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)


Сеід та Ібрагім працюють разом вже чотири роки поспіль. Під час перших спільних гастролей Сеіду виповнилось лише 13 років. Артист зізнається: спільна робота в номері так зблизила партнерів, що доросліший за віком Ібрагім став для Сеіда й за старшого брата, й за батька.
Репетиції в артистів тривають щодня, адже специфіка номеру базується на досконало розвиненому вестибулярному апараті та міцно тренованих м’язах. Поєднанням карколомної кількості виконаних підряд сальто з колоритним музичним супроводом номер «Ікарійські ігри» з перших секунд підкорить ваші серця.

«Соло жонглер» – Могес Бініям Казахайн, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)

Здобувши професію бухгалтера, Могес попрацював у світі цифр та паперів. Раптом він прийняв для себе рішення: кардинально змінити своє життя. Так і став артистом цирку.
Свій сольний номер готував майже п’ять років. Успішно гастролював Туреччиною та Іспанією.
Могес Бініям запрошує всіх глядачів розділити з ним щастя, яке він відчуває під час виконання номеру. Артист дуже любить та цінує кожного, хто дарує йому бурхливі оплески, та навзаєм обіцяє гарантовану порцію адреналіну. Життєвий девіз Могеса: «Вір в себе, вір в свої сили, і тоді ти всього досягнеш, бо неодмінно відкриються нові можливості та горизонти».

Повітряна гімнастка на полотнах» – Катерина Гуріна, Цирковий Театр Бінго (Україна)


Приборкувачка повітряної стихії!
З легкістю, наче птах, вона відчуває себе на висоті, не втрачаючи ані координації, ані орієнтації у повітряному просторі. Нестримне прагнення висоти стало невід’ємною частиною її життя.
Циркові номери під куполом завжди виглядають ефектно, особливо, коли демонструються без страхувальної лонжі. Кожен виконаний повітряною гімнасткою трюк примушує глядачів, затамувавши подих, спостерігати небезпечне виконання витівок.

«Вольтижна акробатика»- п/к Рагасса Піньям Зеніс, «Цирк африканської мрії», (Ефіопія)

У номері працює 9 професійних артистів, які присвятили життя цирковому мистецтву.
Учасники номеру неодноразово брали участь у Міжнародних циркових фестивалях.
Вольтижна акробатика є різновидом партерної акробатики, тобто трюків, що виконуються безпосередньо на манежі.  Стрибкові елементи та перельоти від партнера до партнера вольтижери здійснюють за рахунок м`язо-темпових зусиль без застосування додаткових приладів.
Артисти даруватимуть глядачам море позитивної енергії та гарного настрою!

Клоунський дует «ДоЗаДо» – Юлія Домашець та Костянтин Добровольський (Україна)


Артисти дебютували 2018 року в Одеському державному цирку та встигли об’їхати з гастролями шість державних цирків України. Нарешті їм залишилось підкорити своїми дотепними репризами головний манеж країни – Національний цирк України!
А що є головною нагородою клоуна? Усміхнені та щасливі обличчя вдячних глядачів. То ж Київський цирк вітає клоунський дует «ДоЗаДо» з дебютними гастролями на своїй легендарній арені!

Балет Національного цирку України

   

Головний режисер – постановник програми Ірина Герман;
Режисер – постановник програми – Олег Капустін;
Технічний керівник проекту- Ігор Проценко;
Директор «Цирк африканської мрії» -Янинех Тасфай;
Головний герой програми, «Вождь племені» – Єлизавета Рижа;
Вокал – Ірина Резницька;
Головний диригент Національного цирку України
Народний артист України- Марк Резницький;
Художники по костюмах – Carambola_artstudio – Amina, Targo design – Ірина,
а також Срібний призер конкурсу молодих дизайнерів “Сезони моди-погляд у майбутнє” 2008р., Двічі номінант премії “Телетріумф” 2012, 2013 – Дмитро Курята
Завідувач постановочної частини – Наталія Сухроменда;
Генеральний директор,  заслужений діяч мистецтв України – Владислав Корнієнко.

Фотозвіт