Pendulum of time (Crazy Dreamers)

There is no time to choose, says the National Circus of Ukraine! There is only a moment, and therefore, at this moment all our strengths and desires must be invested. We invite you to look into the past with the opening of the 59th circus season, where already from September 14, 2019. viewers will enjoy a stylized performance with the new exclusive circus program steampunk circus show «The Pendulum of Time» – (Crazy Dreamers).

Spectators, along with unique and sensational program performers, will be able to turn the clock hands a few centuries back and be at the center of an adventurous journey.

The show will impress you with new fantasy solutions, because only in the Circus the impossible and the unattainable becomes real.

The new program will be opened by the artist Konstantin Krutko who was awarded a special prize at the First International Festival in Belarus with a unique number “Air mast”.

Professional masters of spectacular balancing on the rope will attract the attention of viewers from the first seconds. And the gold medalist at the International Festival in Korea, the holder of the honorary award “International Magicians Societys” Evgeny Novoselov will surprise you with the secrets of magic and illusion.

Roller acrobats Olga and Alexander Ampodistovy will demonstrate a high level of performing skills. Our spectators, who love extreme stunts and sharp turns, will be surprised to see circus numbers on bicycles.

The beauty of the human body can be seen during the original performance of the “Wheel of Syra” performed by Alexei Glavatsky, as well as professional artists will surprise you with gymnastic and strength exercises on the horizontal bars, under the direction of Vladimir Eremenok.

Balancer, Victoria Dziuba, Golden winner of the Kiev International Youth Festival of Circus Art “Golden Kaschtan” will demonstrate the special flexibility of the body and the impressive mobility of the joints.

Experienced trainers of horses, dogs and predatory animals will acquaint viewers with the history of humane animal training of animals in modern language.

Comic show “Plasticine”, under the direction of Oleg Litvinskiy, will entertain the audience the whole idea.

If you dream about relaxation, dream about spending time with your family in a fun and profitable way, don’t know what to focus on then you are definitely in the Circus.

Do not lose the unique chance to plunge into the past along with the pendulum of time, buy tickets for the circus today!

Program

«Повітряна мачта» у виконанні Костянтина Крутько

Відкриватиме нову програму, артист Костянтин Крутько, який був удостоєний спеціального призу на Першому Міжнародному фестивалі у Білорусі з унікальним номером «Повітряна мачта». Артист легко та невимушено демонструватиме глядачам неймовірні можливості людського тіла. Кожна частинка тіла від шиї до кінчиків пальців – це сталеві м’язи, які стануть для гостей цирку взірцем здорового способу життя. Ризиковані трюки, неймовірні обриви високий професіоналізм та артистизм здивують наших глядачів, які отримають захоплення та бурхливі емоції від перегляду номеру.

«Акробати на роликах» - п/к Олександра Амподистова

Молоді та стильні виконавці, немов вітер летять до нових пригод, до нових перемог…Високий рівень професійної майстерності, променисті посмішки, море чарівності все це наш глядач спостерігатиме під час роботи акробатів на роликах. У номері побачимо силові підтримки, гарну фізичну підготовку, а кульмінаційною крапкою стане прокрутка артистки навколо своєї осі. При затемненому освітленні цей трюк виглядає справді вражаюче. Артисти даруватимуть глядачам море позитиву та гарного настрою!

Атракціон «Ілюзія сучасності» - п\к Євгенія Новосьолова

А ви та ваші діти люблять ілюзію та магію? Тоді вам точно сподобається наш ілюзіоніст, володар золотої винагороди на Міжнародному фестивалі у Кореї та почесної нагороди «International Magicians Societys». У новій програмі фокусник демонструватиме глядачам проколювання та розпилювання клоуна трьома величезними пилами. А нашим наймолодшим глядачам сподобаються маніпуляції з різними предметами.

«Дресировані папуги» - п/к Оксани Ляхорської

Вам подобаються розумні і красиві папуги? Ви любите пернатих і готові побачити дещо по-справжньому приголомшливе? У нас ви точно будете приємно вражені, наскільки артистичні і розумні ці екзотичні птахи! Шоу папуг - це час, коли Ви зможете побачити трюки у виконанні талановитих дресированих папуг ара- Єври та Фоксі. Повірте, Ви будете по справжньому приголомшені!

«Еквілібр» - Вікторія Дзюба

До Національного цирку України майбутню артистку п’ятирічного віку привели батьки, де її дуже вразив цирковий номер- каучук. «Саме цей номер і став для мене доленосним»- розповідає Вікторія. Спочатку були спортивні танці, там вона займалася два роки. А потім, педагоги порадили їй записатися до циркової студії. Для Вікторії наставниками та вчителями у професійній цирковій діяльності були- Людмила Соболєва та Олег Куринський. Наразі, вона навчається у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв у викладача Наталії Позднякової, яка продовжує удосконалювати майстерність виконавиці. Цей номер можна вважати візитівкою програми!!!

«Свобода коней» - п/к Руслана Яремчука

До відкриття нового сезону готувалися не лише керівники дресированих тварин, але і їх вірні друзі. -«Коні повинні були призвичаїтися до нового музичного супроводу, нового освітлення. Адже, один неправильний рух зі сторони освітлювача, призводить до зупинки усіх коней. У номері працюють: пара породи фриз, пара породи- тінкер, а також, задіяні шотландські поні. Відповідно мені, як керівнику, довелося удосконалювати та робити нові перебудови та комбінації. Це дуже складний та довготривалий процес, але я думаю, що нам все вдалося. Вони добре володіють командами «Вальс» та «Апорт», вміють вітатися з глядачами, а щоб у цьому переконатися потрібно лише прийти до нас на виставу та переглянути наш кінний номер»- розповідає Руслан.

«Гімнасти на різновисоких турніках» - п/к Володимира Єрьоменко

Номер був створений у 2002 році. Майстри спорту по спортивній гімнастиці «Гімнасти на різновисоких турніках»-п/к Володимира Єрьоменка, захоплюватимуть Вас гімнастичними та силовими вправами.
За час свого існування номер неодноразово приймав участь у Міжнародних циркових фестивалях. Розкриємо вам маленьку таємницю, Національний цирк України вів перемовини з керівником номеру, більше року аби вони змогли приїхати до Києва на гастролі, щоб здобути вашу прихильність.
Виконавці з успіхом працювали в Америці, Голландії, Великобританії, Австрії, Німеччині, а також у всесвітньовідомій “Opera House” - Сідней (Австралія) та Канаді.

Атракціон «Хижі звірі» - п\к Юлії та Миколи Козирєвих

Молоді послідовники талановитих професійних артистів Людмили та Володимира Шевченків будуть вкотре дивувати глядачів своїм умінням гуманної дресури. Адже робота з тваринами вимагає величезного таланту, терпіння, любові до тварин незалежно від того, великий це хижак або невеличкий звір. Саме при роботі з тваринами важливо виявити їх схильності та переваги: ​​хто любить стрибати, хто лазити, хто танцювати. Досвідчений тренер тварин спостерігає за своїми підопічними, придивляється у кого який характер, кому, що подобається, в цьому направленні і йде гуманна дресура. Так, Юлія та Микола Козирєви зуміли відкрити та поєднати таланти своїх тварин в атракціоні «Хижаки».

«Колесо Сіра» - Олексій Главацький

Олексій Главацький- артист у четвертому поколінні. З п’яти років батьки навчали його різним цирковим трюкам та жанрам. Незважаючи на те, що він лише розпочинає свою кар‘єру- артиста, він вже успішно гастролював у таких країнах як Фінляндія, Литва, Естонія. Олексій позиціонує себе, як канатоходець та еквілібрист на вільному дроті, має хобі- жонглювання. Але у нашій програмі «Маятник часу» він працюватиме з не менш оригінальним номером -«Колесо Сіра». Учасник телепроекту «Україна має талант».

«Високий канат» - п/к Олега Зарубіна

Знайомити глядачів з унікальним жанром мистецтва «Високий канат» будуть наші артисти Юлія Біленко та Олександр Зарубін. Цей оригінальний вид циркового мистецтва, заснований на збереженні рівноваги на канаті у поєднанні з акробатикою, еквілібристикою та гімнастикою.
Цей безстрашний номер наповнений складними трюками, підкреслений гарною музикою створить неповторну атмосферу вишуканості і майстерності!

«Дресировані собаки» - п/к Тетяни Пелех

«Бордоські доги- це дуже унікальна порода охоронних собак. Керівник номеру вважає, що це одна з найінтелігентніших порід. Вони дуже розумні, надзвичайно красиві, чудово відчувають настрій глядачів. Вони дуже артистичні, добре розуміють коли у них репетиції, тоді можуть трішки хитрувати, а коли виходять працювати на глядача, то викладаються по максимуму. У номері працює - 16 собак. Управляти такою кількістю чотирилапих дуже не просто, адже кожен вимагає до себе уваги, поваги та любові. Обрати собі улюбленця просто не можливо, оскільки вони все відчувають. Тому щодня під час наших прогулянок парком я проводжу з ними бесіди, вони мене уважно слухають та розуміють. Часто мене запитують, чи могла я б обрати собі іншу професію та залишити кар‘єру дресирувальника? Відповідь у мене завжди одна-НІ. Без моїх друзів я навіть не уявляю собі свого подальшого життя. Хотілось би зауважити, що це єдиний в світі номер дресированих собак, де працюють бордоські доги! Я думаю, що від нашого виступу всі глядачі у залі будуть у захваті!» -розповіла- керівник номеру Тетяна Пелех.

«Trio- Prime» (російська палка) - п/к Тимофія Чемко

У повітрі на висоті-8 метрів унікальний номер «Trio-Prime»- п/к Тимофія Чемко, приверне увагу наших шанувальник з перших секунд. А виконавці гарантовано полонять серця наших глядачів різних вікових категорій. Артисти виконають неймовірно складні акробатичні комбінації!

Група клоунів «Пластилін» - п/к Анатолія Литвинського

«Comic band Plastilin» був створений у 1994 році Олегом Литвинським та Андрієм Обуховим. Протягом 24 років Plastilin викликає мільйони посмішок на обличчях дітей та дорослих у різних країнах. Plastilin - це унікальні вистави, виразні імпровізації, чарівні трюки, вечірки для дітей та спеціальні шоу для дорослих. Клоуни обіцяють створити неймовірну атмосферу під час нової програми, здивують глядачів авторськими репризами, божевільними жартами та чудовими історіями які запам’ятаються надовго.

The administration reserves the right to change the acts and time representations.