Питання та вiдповiдi

Час, коли за квитками в Цирк потрібно було Їхати у місто до театральних кас – в минулому! Настала ера електронних квитків. В Україні вони давно використовуються в авіаперевезеннях, а знедавна – і на концертах, в театрах і навіть в Укрзалізниці.

Що таке електронний квиток? Електронний квиток – це документ, який надає його пред’явнику право на відвідування вистави. По суті, це такий же самий квиток, як і на бланку, але роздрукований покупцем на звичайному принтері на папері А4.

Електронний квиток Ви отримаєте на e-mail після оплати замовлення. Роздрукуйте його та пред’явіть на вході. На електронному квитку зазначена інформація про виставу (назва, дата, час початку); сектор, ряд і місце; ціна квитка; унікальний штрих-код, який буде перевірятись на вході в Цирк.

Чи це безпечно? Національний Цирк гарантує, що на сайті Concert.ua представлено на 100% офіційні та справжні квитки. Купівля квитків через Сoncert.ua безпечна: інформація обробляється з використанням SSL 128 кодування (кодується вся особиста інформація, у тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ та адреси). Будь-яка угода конфіденційна і надійно захищена.

Як оплатити? Пропонуємо на вибір 4 способи оплати Ваших замовлень. Всі вони безпечні (використовуємо захищені протоколи) та по-своєму зручні.

VISA/MASTERCARD
Найпоширеніший у світі спосіб оплати товарів через інтернет. Приймаємо VISA/MasterCard, випущені будь-яким банком світу. Це швидко, зручно і безпечно.

ЧЕРЕЗ ПЛАТІЖНІ ТЕРМІНАЛИ
Після оформлення замовлення Ви отримаєте код оплати. Знайдіть логотип Concert.ua в будь-якому з тисяч терміналів ПриватБанк, iBox, EasyPay, Qiwi, City-Pay. Внесіть оплату – і Ви отримаєте квитки на свій e-mail. Дуже зручно для тих, хто не користується картами VISA / MasterCard.

КУР’ЄРУ ГОТІВКОЮ
Оформіть замовлення квитків з кур’єрською доставкою додому або на роботу й оплатіть при отриманні. Більше про доставку читайте ТУТ.

WEBMONEY
Популярна система електронних платежів в Україні та Росії. Для оплати замовлення Вам знадобиться спеціальний гаманець, який доступний безкоштовно ТУТ. Поповнити свій гаманець (покласти на нього гроші) можна через платіжні термінали, а також через пункти обміну, через відділення банків та іншими способами.

Довідки за телефоном: 044 222 00 22 (Пн.-Пт., 10:00-19:00)

Оформити квитки зараз>>

До уваги вчителів, представників батьківських комітетів, громадських та інших організацій, які працюють з дітьми.

Маєте бажання та можливість організувати колективний похід діток до Цирку?

Звертайтесь до нас

Надамо консультацію, забронюємо квитки та забезпечимо супровід на кожному етапі оформлення колективного замовлення.

Також звертайтесь за телефоном: (096) 244-88-00, (044) 486 18 78

Наш Цирк дарує емоції і дітям, і підліткам, і дорослим.
Але найбільш відверто і по-справжньому, видовища на арені переживають саме юні глядачі.

Діткам, яким не виповнилося 5 років вхід у Національний цирк безкоштовний – без надання окремого місця. Тож якщо бажаєте, Ви можете взяти дитину на коліна.
Обов’язково візьміть з собою документ, що посвідчує вік дитини.

Важливо: відвідування Цирку дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється Правилами.

Згідно із наказом Міністерства культури України №43 від 30.01.2013 р. «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, на пільгових умовах» адміністрація ДП «Національний цирк України» визначила останню п’ятницю місяця о 18.00 (при наявності циркової вистави у плані розкладу вистав) днем безкоштовного відвідування наступним категоріям глядачів:

 • інвалідам I і II груп;
 • учням середніх спеціальних навчальних закладів;
 • студентам вузів напрямків культури та мистецтв;
 • військовослужбовцям строкової служби;
 • пенсіонерам;
 • ветеранам ВВВ;
 • учасникам бойових дій.
 • ветеранам Другої світової війни;
 • учасникам бойових дій, учасникам АТO.

Право безкоштовного відвідування циркової вистави в останню п’ятницю місяця надається за наявності вільних місць (непроданих квитків), за пред’явленням оригіналів документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

За додатковою інформацією звертайтеся до заступника генерального директора Кія Олега Дмитровича за тел. (096) 244 88 00 ( з Пн. по Пт. з 8:00 до 18:00, вихідний Сб. та Нд.).

Вартість квитків залежить від сектору і ряду, і поділяються на категорії. Квитки на місця з найкращим видом на манеж коштують дорожче, а більш віддалені від арени, відповідно, дешевше.

Вартість квитків – від 50 до 490 грн.

Чим раніше прийняти рішення про відвідування Цирку, тим більший вибір місць.

ЩОБ ОФОРМИТИ КВИТКИ ЗАРАЗ:

 1. Перейдіть в розділ Афіша (натисніть ТУТ).
 2. Натисніть на зацікавлену виставу та оберіть час початку в бажаний день.
 3. Далі на схемі зали натисніть на обрані місця (кольорові – доступні, сірі – продані).
 4. Оберіть спосіб доставки: Електронний квиток або Доставка кур’єром, а також спосіб оплати.

Електронні квитки будуть автоматично надіслані Вам на e-mail після оплати замовлення (банківською карткою VISA/MasterCard, Webmoney або через платіжний термінал). Їх достатньо буде роздрукувати на звичайному принтері і пред´явити на вході в Цирк. Детальніше про електронні квитки і способи оплати читайте ТУТ.

Доставку кур’єром ми здійснюємо по всіх містах України за 2-5 рабочих днів, а по Києву – за 1-2 робочих дня. Вартість доставки по Києву – 39 грн., по Україні – від 20 до 45 грн. Оплатити замовлення можна як онлайн, так і готівкою кур’єру. Детальніше про доставку читайте ТУТ.

Квитки також можна придбати в касі Цирку щодня з 10.00-20.00. тел. 486-39-27.

Довідки за телефоном: 044 222 00 22 (Пн.-Нд., 09:00-20:00)

Одним з улюблених дитячих розваг є цирк. У залі з тьмяним світлом, яскравими декораціями, артистами, дресированими тваринами, чарівною музикою, діти відчувають себе так, немов потрапили в казку.
Цирк у житті дітей відіграє важливу роль – інформація, яку дитина отримує під час вистави, є не тільки пізнавальною, вона ще й спрямована на інтелектуальний розвиток.
Дитина вчиться переживати, а дії, які відбуваються на манежі, викликають у малюка різноманітні емоції і почуття.

Квитки

• Для першого відвідування цирку краще всього прийти всією родиною, щоб дитині було легше адаптуватися до незнайомої обстановки і отримати задоволення від перегляду.
• Не купуйте квитки на місця біля самого манежу, адже малюк може злякатися артистів та тварин. Добре буде, якщо ваші місця виявляться у 2,3,6,7 секторах близько до виходу або проходу другого фойє.
• Купуйте квитки на місця з 8 по 14 ряди, де дитині все буде видно і чутно.

Підготовка

• Збираючись вперше з дитиною на виставу, потрібно враховувати вік – малюки до двох років навряд чи зрозуміють, що відбувається на манежі. Психологи радять починати знайомство з цирком у віці трьох років, коли дитина вже може зосередитися і всидіти на одному місці.
• Щоб зацікавити малюка, заздалегідь розкажіть йому, що таке цирк, покажіть тематичні картинки і брошури, покажіть на малюнках тварин, які будуть приймати участь в діючій програмі.

Одяг

• До цирку дитина має прийти в комфортному одязі, щоб вона почувала не тільки атмосферу свята, але і зручність.
• Можна подбати про змінне взуття, особливо це стосується холодної пори року. Малюкові буде набагато приємніше знаходитися в залі в туфельках, а не в важких і жарких чоботях.

Поведінка

• Приходьте заздалегідь, щоб дитина могла роздивитися і трохи звикнути до нового місця. Поспіх і запізнення можуть сильно зіпсувати настрій.
• Заздалегідь розкажіть малюкові про правила поведінки в цирку – в залі не можна їсти, шелестіти папірцями від цукерок. Це заважає не тільки йому, а й іншим глядачам. Слід пояснити, що не можна шуміти і бігати по залу.
• Під час вистави малюк може захотіти пити, тому візьміть з собою пляшку з водою.
• Домовтеся з дитиною, що після того, як закінчиться вистава, ви обов’язково відвідаєте буфет. Але не можна приводити малюка до цирку голодним.

Діти, яким не виповнилось 4 роки можуть відвідувати циркову виставу без квитка, але Вам прийдеться тримати її на руках 2,5 години.
Якщо Вам доведеться піти раніше з вистави, то це не значить, що вашій дитині не сподобалось, просто вона могла швидко втомитись.

Звертаємо Вашу увагу, що адміністрація цирку залишає за собою право вносити зміни в програму.

Шановні батьки, подбайте про те, щоб у дитини від циркової вистави залишилися тільки приємні враження. Особливо це стосується першого походу, який вплине на подальше ставлення дитини до цирку.