ОГОЛОШЕННЯ
Про проведення конкурсу на заміщення посад
художнього та артистичного персоналу (акробати)
державного підприємства «Національний цирк України»:

«Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р.,
Державне підприємство «Національний цирк України» оголошує конкурс на заміщення 17-ти вакантних посад Артист цирку спортивно-акробатичного жанру, в тому числі:
– 1) 12 посад Артистів цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії;
– 2) 5 посад Артистів цирку спортивно-акробатичного жанру першої категорії.
для участі у базових циркових номерах: «Атракціон «Ілюзія сучасності» (ілюзійний жанр), номер «Акробати на батутній доріжці» – акробатичний колектив, та «Кінно-акробатичний ансамбль»
з перспективами створення нових циркових номерів.
Розглядаються також готові циркові номери (в тому числі і групові) акробатичних та змішаних жанрів.

Вимоги до учасників конкурсу:
Освіта: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації.
Досвід роботи:
Стаж роботи за професією артиста цирку спортивно-акробатичного жанру I категорії не менше 3 років – для кандидатів на посаду: Артист цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії.
Для кандидатів на посаду: Артист цирку спортивно-акробатичного жанру першої категорії: стаж роботи за професією артиста цирку спортивно-акробатичного жанру II категорії не менше 2 років.
Кваліфікаційні вимоги.
досконале володіння мистецтвом акробатики в межах свого виду спортивно-акробатичного жанру, виконання трюків найвищої складності, артистизм, висока хореографічна підготовка. Участь у створенні дійсно новаторських творів циркового мистецтва.
Кандидат повинен знати (працівник цирку повинен освоїти): чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; положення про умови праці працівників цирку; способи страхування та підтримки; основи акторської майстерності і гриму; історію і шляхи розвитку жанру акробатики; методику тренерської роботи; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Адреса, за якою подаються документи на конкурс: 01135, м. Київ, пл. Перемоги, 2: 3-й поверх , державне підприємство «Національний цирк України» ,«Приймальня Генерального директора».

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:
• заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
До заяви додаються такі документи:
• особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (заповнена в установленому порядку особова картка (форма П-2) з вклеєною фотокарткою розміром 3,5х4,5);
• копія документа, що посвідчує особу;
• копія трудової книжки (за наявності);
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
• резюме (можна додати відео на електронному носії).
Штатні працівники Національного цирку України для участі в конкурсі подають лише письмову заяву.
ОСОБЛИВІ ВИМОГИ: кандидат на роботу в цирк обов’язково повинен надати медичну довідку про відсутність медичних протипоказань для роботи в цирку (про придатність за медичними показниками). Без такої довідки трудовий договір (контракт) укладено не буде.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 12 серпня 2019 року.
Контактні телефони, факси та адреси електронної пошти для довідок з питань проведення конкурсу:
Довідки за телефоном (факсом): (044) 236-39-39;
електронна пошта: national-cirkus@ukr.net.

Дата і місце проведення конкурсу:
Конкурс відбудеться 13 серпня 2019 року за адресою: 01135, м. Київ, пл. Перемоги, 2 в будівлі Національного цирку України (глядацька зала).

71total visits,2visits today