ОГОЛОШЕННЯ
Про проведення конкурсу на заміщення посад
художнього та артистичного персоналу (артист оркестру)
державного підприємства «Національний цирк України»:

«Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р.,
Державне підприємство «Національний цирк України» оголошує конкурс на заміщення 15-ти вакантних посад Артист оркестру, в тому числі:
– 7 посад Артистів оркестру (цирку) вищої категорії,
– 8 посад Артистів оркестру (цирку) першої категорії.
ПЕРЕЛІК ІНСТУМЕНТІВ: тромбон сі бемоль, труба сі бемоль, саксофон тенор, ударні інструменти, гітара, саксофон альт, клавішні інструменти, перкусія. Можуть бути залучені інші інструменти.

Вимоги до учасників конкурсу:
Освіта: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації.
Досвід роботи: Стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) I категорії не менше 5 років – для кандидатів на посаду: Артист оркестру (цирку) вищої категорії.
Для кандидатів на посаду: Артист оркестру (цирку) першої категорії: для спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра та молодшого спеціаліста – стаж роботи за професією артиста оркестру (цирку) II категорії не менше 3 років.
Кваліфікаційні вимоги.
Досконале володіння грою на своєму інструменті, навики: читає ноти з листа;
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; положення про умови праці працівників цирку; музичну грамоту; сучасну і класичну музику; репертуар циркових програм; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
ОКРЕМІ ПОБАЖАННЯ: додаткові переваги можуть мати конкурсанти з навиками та досвідом роботи диригентом оркестру, які мають свої авторські роботи і творчі програми, навики з оркестровки та інший досвід з організації роботи оркестру.

Адреса, за якою подаються документи на конкурс: 01135, м. Київ, пл. Перемоги, 2: 3-й поверх . державне підприємство «Національний цирк України» «Приймальня Генерального директора».

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:
• заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
До заяви додаються такі документи:
• особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (заповнена в установленому порядку особова картка (форма П-2) з вклеєною фотокарткою розміром 3,5х4,5);
• копія документа, що посвідчує особу;
• копія трудової книжки (за наявності);
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
• резюме (можна додати відео на електронному носії).
Штатні працівники Національного цирку України для участі в конкурсі подають лише письмову заяву.
ОСОБЛИВІ ВИМОГИ: кандидат на роботу в цирк обов’язково повинен надати медичну довідку про відсутність медичних протипоказань для роботи в цирку (про придатність за медичними показниками). Без такої довідки трудовий договір (контракт) укладено не буде.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 12 серпня 2019 року.
Контактні телефони, факси та адреси електронної пошти для довідок з питань проведення конкурсу:
Довідки за телефоном (факсом): (044) 236-39-39;
електронна пошта: national-cirkus@ukr.net.

Дата і місце проведення конкурсу:
Конкурс відбудеться 13 серпня 2019 року за адресою: 01135, м. Київ, пл. Перемоги, 2 в будівлі Національного цирку України (глядацька зала).

149total visits,5visits today