Час, коли за квитками в Цирк потрібно було Їхати у місто до театральних кас – в минулому! Настала ера електронних квитків. В Україні вони давно використовуються в авіаперевезеннях, а знедавна – і на концертах, в театрах і навіть в Укрзалізниці.

Що таке електронний квиток? Електронний квиток – це документ, який надає його пред’явнику право на відвідування вистави. По суті, це такий же самий квиток, як і на бланку, але роздрукований покупцем на звичайному принтері на папері А4.

Електронний квиток Ви отримаєте на e-mail після оплати замовлення. Роздрукуйте його та пред’явіть на вході. На електронному квитку зазначена інформація про виставу (назва, дата, час початку); сектор, ряд і місце; ціна квитка; унікальний штрих-код, який буде перевірятись на вході в Цирк.

Чи це безпечно? Національний Цирк гарантує, що на сайті Concert.ua представлено на 100% офіційні та справжні квитки. Купівля квитків через Сoncert.ua безпечна: інформація обробляється з використанням SSL 128 кодування (кодується вся особиста інформація, у тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ та адреси). Будь-яка угода конфіденційна і надійно захищена.

Як оплатити? Пропонуємо на вибір 4 способи оплати Ваших замовлень. Всі вони безпечні (використовуємо захищені протоколи) та по-своєму зручні.

VISA/MASTERCARD
Найпоширеніший у світі спосіб оплати товарів через інтернет. Приймаємо VISA/MasterCard, випущені будь-яким банком світу. Це швидко, зручно і безпечно.

ЧЕРЕЗ ПЛАТІЖНІ ТЕРМІНАЛИ
Після оформлення замовлення Ви отримаєте код оплати. Знайдіть логотип Concert.ua в будь-якому з тисяч терміналів ПриватБанк, iBox, EasyPay, Qiwi, City-Pay. Внесіть оплату – і Ви отримаєте квитки на свій e-mail. Дуже зручно для тих, хто не користується картами VISA / MasterCard.

КУР’ЄРУ ГОТІВКОЮ
Оформіть замовлення квитків з кур’єрською доставкою додому або на роботу й оплатіть при отриманні. Більше про доставку читайте ТУТ.

WEBMONEY
Популярна система електронних платежів в Україні та Росії. Для оплати замовлення Вам знадобиться спеціальний гаманець, який доступний безкоштовно ТУТ. Поповнити свій гаманець (покласти на нього гроші) можна через платіжні термінали, а також через пункти обміну, через відділення банків та іншими способами.

Довідки за телефоном: 044 222 00 22 (Пн.-Пт., 10:00-19:00)

Оформити квитки зараз>>

160total visits,4visits today