У Національному цирку України завершився IV-й Київський міжнародний молодіжний фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан», який тривав з 30 травня по 1 червня 2019 року та зібрав близько 6000 глядачів.

Київ- це місто каштанів, а коли мова йде про циркове мистецтво то це пора бронзових, срібних та золотих каштанів – винагород, які отримують наші переможці Фестивалю.

У феєричному дійстві, свята краси та молодості взяли участь лише кращі виконавці, молодіжні та аматорські циркові колективи та професійні виконавці з регіонів України, Білорусії, Швейцарії, Німеччини, Казахстану, Єгипту, Ефіопії та Китайської народної республіки.

Наші глядачі змогли отримати естетичну насолоду від перегляду двох конкурсних програм. Кожна конкурсна програма складалася з 25 циркових номерів.

Для створення Гала-шоу були запрошені артисти – друзі Національного цирку України серед них улюбленець публіки Віталій Островєрхов, фаворит у силовому жонглюванні Сергій Мелащенко, а також клоунський склад «Арт –Обстріл» режисером постановником якого є Олександр Білогуб.

Поважне журі складалося з представників 11 країн: США, КНР, Японії, Італії, Іспанії, Білорусії, Франції, Угорщини, Латвії, Чеської республіки та України. Вони визначали переможців у чотирьох вікових категоріях: це діти до 9 років, діти з 10 до 13 років, з 14 до 17 років і найстарша група з 18-25 років, які наразі навчаються або вже закінчили циркові студії.

Бажаючих прийняти участь, у Київському міжнародному молодіжному фестивалі циркового мистецтва «Золотий Каштан», було дуже багато, оргкомітет Фестивалю розглянув близько 300 заявок, а обрати потрібно було лише 40 номерів, але зважаючи на високій рівень виконавчої майстерності було відібрано 50 номерів. Тому всім учасникам, які подавали свої заявки і не пройшли перший відбірковий тур ми хотіли б побажати не зупинятися, а впевнено крокувати до поставленої мети.

Київський міжнародний молодіжний фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан» проводився за підтримки Міністерства культури України.

Мета нашого Фестивалю це розвиток циркового мистецтва та наукове вивчення українського циркового мистецтва.

Зі слів поважних членів Журі наша держава знаходиться у п’ятірці світових лідерів, коли мова йдеться про Цирк та циркове мистецтво вцілому.

З результатами фестивалю можна ознайомитися за посиланням : Переможці 2019

11973total visits,45visits today