ДП  «Національний цирк України» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р., оголошує конкурс на посаду:

Балетмейстер

Обов’язки. Балетмейстер розробляє систему рухів на сцені, визначає грим, вибирає костюми і декорації. Головне завдання – створити танцювальне видовище, яке представляє собою єдине гармонійне ціле. Від того, як буде організована сценічна дія, як взаємодіють між собою танцюристи, залежить успіх всього заходу.

Балетмейстер повинен вивчати тонкощі хореографічного мистецтва, відбирати найбільш вдалі стилі і намагатися втілити позитивні моменти у своїй власній композиції. Проведення тривалих репетицій,  де відточуються рухи до досконалості. Підсумок роботи – показ вистави глядачеві або на зйомці.

Важливі якості. У професії балетмейстера важливі такі якості, як: любов до танців, завзятість, навики керівника, творчі здібності, міцне здоров’я, відповідальність.

Вимоги до учасників конкурсу:

  • базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки;
  • відповідальність та пунктуальність;
  • вік до 45років.

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

  • заява про участь у конкурсі на вакантну  посаду;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • копія документа про освіту;
  • резюме.

Документи приймаються протягом 14 календарних днів після оприлюднення інформації про проведення конкурсу з 01 квітня 2019р. за адресою: 01135, м. Київ, пл. Перемоги, 2.

Про час та місце проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.
Резюме надсилати на електронну пошту: nсucirk@gmail.com.

До листа ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпляйте своє фото.

Учасники конкурсу житлом не забезпечуються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Довідки за телефоном: 236-39-39

91total visits,1visits today