Коментар начальника відділу інформаційної підтримки та маркетинга Національного цирку України – Калюжного Олександра

Слідкуйте за останніми подіями та новинами Національного цирку України

Коментар начальника відділу інформаційної підтримки та маркетинга Національного цирку України – Калюжного Олександра

Коментар начальника відділу інформаційної підтримки та маркетинга Національного цирку України – Калюжного Олександра Першому Національному телеканал. 

Національний цирк України ініціював організацію Фонду захисту тварин цирків України відповідно до наказа Міністерства культури України від 18.05.2017 № 436.

Після несподіваного несанкціанованго мітингу групи громадян на сходах цирку у день завершаючої вистави літньої програми «Сонячні Чари» прес-служба цирку звертає увагу медіа на відсутність реєстрації цієї групи громадян у будь-якій офіційній організації захисту прав тварин.

Національний цирк України офіційно виступає за права тварин та захист від несанкціонованого втручання активістів, невідомих угрупувань тощо.

Національний цирку України вважає дії активістів аморальними по відношенню до глядачів цирку, які привели своїх дітей до державного закаладу культури з метою відпочинку та отримання позитивних емоцій.

Активісти на сходах цирку не давали проходу глядачам, які виходили після вистави та залякували дітей із Організаціїї соціальної допомоги багатодітним родинам Дарницького району міста Києва  «метафоричними тортурами над тваринами у цирку та жорстоким поводженням артистів цирку».

 

Своїми діями вони завдали шкоди репутації Національного цирку України та цирковому мистецтву взагалом, яке було офіційно додано до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО, та спричинили моральний сбиток юним глядачам цирку.