1 червня 2019, на арені Національного цирку України, відбудеться урочиста і довгоочікувана подія року – Гала шоу Київського міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «ЗОЛОТИЙ КАШТАН».

У Гала-шоу приймуть участь найкращі виконавці, молодіжні та аматорські циркові колективи з різних куточків України, а також Європи.

Багато хто з них вже популяризував українське циркове мистецтво на різних світових фестивалях по всім континентам всесвіту, а дехто, лише прагне підкорити вершини циркового мистецтва.

До виступу на Головному манежі України молоді виконавці готувалася не один рік, проводилась клопітлива режисерська робота по підбору сценічного образу, музичного супроводу, підбору реквізиту до номеру і яскравого циркового костюму, дебютанти тренувались зранку до ночі, аби вдосконалити складні трюки.

Вже чотири роки поспіль Національний цирк України знайомить глядачів з майбутніми світовими зірками, дивує талантами та неймовірними здібностями підростаючого покоління.

Грандіозна подія проходить лише один раз на рік з одним Шоу і її точно варто не пропустити, хоча б заради історії, яка вершиться під куполом цирку та заради майбутнього процвітання українського та світового циркового мистецтва.

Саме у цей урочистий день будуть нагороджені кращі з найкращих учасників Фестивалю: бронзою, сріблом, золотом, а найкращий номер буде відзначений Гран-прі.

Момент хвилювання, бурхливі оплески, неймовірні емоції, перемога молодих артистів у Фестивалі стануть хорошим приводом для розмов у родинному колі, де можна не один вечір обговорювати Цирк.
Подаруйте своїй малечі неймовірні враження та підтримайте разом з родиною кращих виконавців Гала-шоу.

Схема залу та вартість квитків


24total visits,4visits today