Манеж Національного цирку України пішов під воду і перетворився на чарівне дзеркальне озеро. До столичного цирку завітала нова міжнародна програма «Шоу велетенських фонтанів».

Інженерне ноу-хау буде презентоване глядачам вже з 27 вересня, та дивуватиме Вас новітніми технологіями, складними конструкціями, які поєднали у собі дивовижну гру світла, музики, вибухового вогняного полум’я, світлових екранів, 600 – ми феєрично-яскравими водяними водограями.
А прикрасить яскраве дійство – гігантський фонтан, який сягне двадцяти шести метрів і засяє яскравими барвами веселки.
Серед танцюючих фонтанів та водограїв працюватимуть талановиті майстри циркової справи, які вражатимуть цирковою майстерністю у підкоренні повітряного та водяного простору, а також дивуватимуть глядачів різноманітністю і різножанровістю циркових номерів.
Під куполом цирку літатимуть не лише повітряні гімнасти, а і примати, які прилетіли до цирку на дирижаблях, немов з відомого роману Жуля Верна. Мавпочки-капуцини та павіани дивуватимуть нас вокальними здібностями, а також продемонструють уміння керувати тепловим потягом як досвідчені машиністи.
З Південної Америки на гастролі приїхали колючі дикобрази, які підготували для глядачів багато сюрпризів та несподіванок.
А також у новій шоу-програмі виступатимуть декоративні голуби-павичі з ажурними хвостиками, які вражатимуть Вас синхронними польотами та унікальними трюками від пернатих.
Масштабне шоу, яке підкорило міліонні серця глядачів ближнього зарубіжжя стрімко наближається до України з прем’єрним показом. Не втрачайте унікальної нагоди стати свідком видовищного дійства, купуйте квитки на нову програму, яка вперше приїхала на гастролі до України!!!
Тривалість вистави 2,5 години з антрактом.

Увага, зміна дат проведення вистав!
Шановні глядачі!
9 листопада, 16 листопада, 23 листопада, 30 листопада та 7 грудня 2018 р. о 18:00

Вистави переносяться на зручний для Вас час!
Всі придбані квитки на виставу залишаються дійсними, потрібно лише приїхати до цирку (перед початком обраної Вами вистави) та обміняти квитки на іншу дату або час.
За детальною інформацією, щодо обміну квитків на інші дати та час звертайтеся до заступника генерального директора Кія Олега Дмитровича моб. 0962448800.
Вибачте за незручності.
Адміністрація цирку.

Cxemazala

а (2) а (10) а (11) а (16) а (88)
шоу50 0675 2zirk18052017 495f4ec3a5e5cf2333b9c45e06b9d33d 22005557
         
         
         

23total visits,1visits today

One Thought on “Шоу велетенських фонтанів”

  • Були на виставі “Шоу велетенських фонтанів”. Одна з найкращих постановок за останні чотири роки.

Comments are closed.